Skocz do zawartości

Wiza A Studia


Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam kilka pytań i proszę o opinie.

Moja sytuacja jest taka iż ost musiałam zrezygnować ze szkoły bo nie zdałam egzaminu i od marca przyszłego roku kontynuje edukacje. Tylko problemem jest ze uczelnia nie wydała mi papieru rzadnego na potwierdzenie tego stanu sytuacji. Studiowałam zaocznie i pracowałam, czy na poświadczenie moich słow powinnam wziąść moje umowy o prace?? Poza tym staram się na wize B2 na pół roku do kolegi. Może uda sie mi znaleśc prace na czarno tam. Jak uważacie, jest możliwość dostania wizy w takiej sytuacji?? Macie jakieś rady?? Powinnam zabrać zaproszenie ?? Czy raczej nie bedzie potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobyt przez 6 miesiecy,do tego do znajomego-kolegi

A do tego aby prace masz ,nawet jak bedziesz sie uczyc to jak wytlumaczysz ze tyle Cie nie bedzie w szkole,w pracy?

To nie tak ze jak przedstawisz dokument to masz wize i lecisz

to od rozmowy duzo zalezy ,i zadne zaproszenie nie jest wymagane i nie pomaga aby dostac wize

jak tak podejdziesz po wize i bedzie widac ze lecisz do pracy na czarno to wizy nie otrzymasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studia mam przerwane teraz i zaczynam znów od marca. a z pracy musiałam zrezygnować bo chciałam się uczyć na egzamin którego i tak niestety nie zdałam. chodzi mi o sam fakt ze dotychczas pracowałam i mam oszczedności żeby móc tam mieszkać. chciałam składać o wize po zakonczeniu szkoły ale skoro mam teraz przymusowa przerwe w studiowaniu to mam czas.

i nic o pracy nie chce wspominac, tylko ze jade zwiedzac itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...