Skocz do zawartości

Wiza Na W&t A Wpisy W Indeksie


Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo mam obronę pracy magisterskiej, jadę również na WAT, wizytę w ambasadzie mam 8 dni przed obroną i teraz mam z tym mały problem.

Czy konsul może się do mnie doczepić, że w indeksie będę miał już wpisy z tego semestru? Czy dla niego może to być jakieś "podejrzane"? Na logikę, to nawet lepiej, że student ma wpisy z obecnego semestru, bo to potwierdza, że się jeszcze studiuje...

Czy może lepiej tych wpisów nie zbierać i mieć czysty indeks bez wpisów z tego semestru, tylko zaliczone poprzednie? W tym wypadku trochę mi się sytuacja indeksem na uczelni pokomplikuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy konsul może się do mnie doczepić, że w indeksie będę miał już wpisy z tego semestru? Czy dla niego może to być jakieś "podejrzane"? Na logikę, to nawet lepiej, że student ma wpisy z obecnego semestru, bo to potwierdza, że się jeszcze studiuje...

Czy może lepiej tych wpisów nie zbierać i mieć czysty indeks bez wpisów z tego semestru, tylko zaliczone poprzednie? W tym wypadku trochę mi się sytuacja indeksem na uczelni pokomplikuje...

nie, nie doczepi sie..

i co pojdziesz z czystym indexem ?, i dasz rade zebrac wszystko w te 7 dni przed obrona...hm index zapewne trzeba zdac 2 tyg przed obrona

wiec daj spokoj, zbieraj te piątki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...