Jump to content

Brat chce tam zostać a ja niedługo tam jadę.


jokssi

Recommended Posts

Cześć.

Dręczy mnie pytanie. Mój brat jest tam na wizie turystycznej i wraza we wrześniu. Osoatnio namawiają go tam ludzie ze nie ma po co wracać do polski. Zaczyna rozważać temat pozostania tam na czarno.

Ja zaczynam więc rozważąć temat że jeżeli w czerwcu jadę na rok na Intership to potem gdy wróciłbym, a on by został na czarno, to czy miałbym problemy z dostaniem wizy ponownie? Zastanawiam się też czy jeżeli starałbym się o wize sponsorowaną pracowniczą to czy to też przeszkodziło by mi w jej otrzymaniu tam na miejscu? Poradźcie mi proszę.

Nie wiem co mam poradzić bratu.

Z góry dziękuję·

Link to comment
Share on other sites

no narazie Twoj brat rozwaza pozostanie na czarno a moze ureguluje swoj status w USA,wazne co Ty tam bedziesz robic na swojej wizie i tego sie trzymaj a brata popros aby uregulowal swoj status (np malzenstwo) 8)

Link to comment
Share on other sites

Jezeli twoj brat zdecyduje sie zostac na czarno, mozesz miec duze trudnosci z dostaniem kolejnej wizy. Moga ci powiedziec, ze dostaniesz wize dopiero jak brat wroci do Polski. Znam taki przypadek, ze rodzice nie mogli przez kilka lat dostac wizy, bo ich corka siedziala w US na czarno. Odmowe wlasnie tak im tlumaczyli. Udalo im sie w koncu po kilki latach, przez niedopatrzenie urzednikow :( i dopiero niedawno mogli wjechac do stanow.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...