Skocz do zawartości

Nieprawidłowe Zdjęcia Do Dv Lottery


Rekomendowane odpowiedzi

jakies jaja z tymi zdjeciami moja zona dzis laskawie poszla do fotografa bo nie chciala miec zdjecia domowego...

na poczatku myslalem ze fotograf ewidentnie spieprzyl zdjecia bo ramiona sa krzywe jak nie wiem co ale twarz w samym srodku...jak on to zrobił?

ale teraz znalazlem ze o ramionach prostych nic nie ma i takie zdjecie jest OK jak na tym pdfie z ambasady na stronie 12-tej Pani w szarej bluzce

http://spanish.paraguay.usembassy.gov/es-visas-media/photo160.pdf

niby prosta rzecz to zdjęcie a cały czas sa jakies problemy wieczne z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele osob tak robi zobacz na watek dodatkowe losowanie- wypowiedzi urzytkownika Patrix, podobno jak jest z zeszłego roku to trzeba sie tlumaczyc troche u konsula i dowiesc nowe w ciagu 30 dni - podobno, tak piszą forumowicze....ale tak jak napisales instrukcja mowi ze musi byc z ostatnich 6 m-cy wiec decyzja nalezy do ciebie

ilu ludzi tyle jest porad co do zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moge uzyc zdjecia sprzed roku tego samego, ktore wysylalem tez do loterii ??

ja wiem ze pisze ze nie moze byc starsze niz 6 miesiecy, ale przeciez technicznie tego nie sprawdza prawda ?

w koncu nie przybylo mi jeszcze zmarszczek od zeszlego roku :)

Peace

Techniczne sprawdzenie czy zdjęcie nie jest tym samym, które zostało wysłane w poprzedniej edycji (poprzednich edycjach) loterii akurat nie jest specjalnie skomplikowane. A czy zdjęcia faktycznie są weryfikowane w ten sposób to już pytanie bez odpowiedzi.

Co do tego dostarczenia konsulowi odpowiedniego zdjęcia w ciągu 30 dni to chyba chodzi o to, że na rozmowę ktoś wziął to samo zdjęcie, które załączył w aplikacji (czyli starsze niż 6 miesięcy, bo aplikacje składa się ok. roku przed pierwszym możliwym terminem rozmowy) i wtedy konsul jeśli dysponuje wglądem w zdjęcie z aplikacji może bez problemów stwierdzić, że otrzymał to samo zdjęcie, czyli starsze niż 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...