Skocz do zawartości

Przesiedzenie Wizy Turyst. Mniej Niż 180 Dni, A Nowa Wiza Turyst


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moze ktoś juz miał taki przypadek. Chodzi o przesiedzenie poprzedniej turystyczej o miej niz 180 dni, a staranie sie o nowa turstyczną. Ktoś dostał lub odmówili? Jakies pytania może miał konsul?

Dodam iż byłam z córką 3 raz w usa, ostatni raz wbito na na 3 mce na lotnisku. Mała zachorowała ( grupa żołądkowa) i nie było mocnych na wyjazd. Wiec zostałyśmyjuz do świąt :P i tak było po zawodach. Łącznie mamy ok 40 dni po terminie. Teraz musimy starać sie o nową wizę w konsulacie. Może ktoś sie już starał i jakoś to argumentował ? dzieki

W uzasadnionych przypadkach mozna zostac po terminie na I-94, w innym watku podawalem nawet link do tej informacji na stronach travel.state.gov.

Jesli corka byla chora przez tak dlugi okres czasu to zakladam, ze byliscie u lekarza, recepty itp itd.

Nawet jesli opozniony wyjazd odbyl sie nie z Waszej winy, to nadal pozostaje to w gestii urzednika na granicy czy wpusci Was po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

oki jesteśmy juz po. Dostalismy wizy na 10 lat ( 4 osoby). Konsul zapytał kiedy "byłam za długo w ameryce"? powiedziałam ze w 2009 i chciał zobaczyc tylko list od lekarza wiec pokazałam. Nic wiecej nie sprawdział...:) We wniosku napisałam ile przesiedziałam i dlaczego, i że mam potwierdzenie. Także widac do 180 dni z odpowiednią podkładką można...:) BTW obok nas chłopak był 6 mc za długo - czyli do roku..tłumaczył sie gęsto konsulowi i nie dostał wizy oraz wbił mu zakaz do 2015...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...