Skocz do zawartości

Możliwość Przyspieszenia Procedur K1?


anka11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to dlaczego nie przyszedł jeszcze do Ciebie pakiet 3 listownie? a jaką datę masz noa2? Z tego co mi wiadomo to podobno czekasz na list z data rozmowy.... Tak gdzies tu wyczytałem

Dlatego, że poczta jest pocztą i wszyscy wiemy co to znaczy. Nie widzę sensu - i doświadczeni użytkownicy forum też tak podpowiadają - czekać na papierki, które można pobrać ze strony internetowej, a również dzięki internetowi wiem, że moje papiery są w Ambasadzie od tygodnia a od kilku dni mają status "Ready".

Natomiast frapuje mnie to, czy powinnam czekać na e-mail potwierdzający, że otrzymali Pakiet 3 (i jest w systemie) czy po prostu przejść do następnego kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tam napisał, że wpłacić pieniądzę w banku pocztowym i dzownic na infolinie.... ale nie jestem pewien. Mam prosbe jakbyś mogła podać date noa 2 bo mi sie wydaje ze mam z tego samego dnia więc może i moje papiery są juz w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tam napisał, że wpłacić pieniądzę w banku pocztowym i dzownic na infolinie.... ale nie jestem pewien. Mam prosbe jakbyś mogła podać date noa 2 bo mi sie wydaje ze mam z tego samego dnia więc może i moje papiery są juz w Polsce

NOA2 dostaliśmy 15.04. Czy Twoje papiery są już w Polsce możesz sprawdzić na stronie DHL (jeśli znasz datę, nawet w przybliżeniu, kiedy Twoje papiery opuściły NVC), a jeśli to nie zadziała (bo czasami nie działa) to możesz sprawdzić Visa Status Check wprowadzając case number (dałam link w osobnym wątku).

Sposoby są dwa. Ja raczej do banku pocztowego nie będę się specjalnie fatygować, jeśli można coś zrobić online ;-) Umówić się można przez infolinię lub online. To są wszystko jasno dostępne informacje. Natomiast nie jest jasno napisane (przynajmniej dla mnie) na co należy czekać, po tym jak wysłało się zeskanowane dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to date no2 mamy tą samą :D Więc pewnie i moje papiery dotarły, niestety ja musze jeszcze czekac bo moja narzeczona w przyszłym tygodniu zacznie zalatwiac papiery odnosnie sponsora. Więc pewnie otrzymam listownie pakiet 3 i moze tam bedzie napsiane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh, zanim zaczniecie sprawdzać na stronie DHL, zadzwońcie do NVC po numer sprawy i czy w ogóle sprawa już stamtąd wyszła.

To już panu Ernestowi napomknęłam ;)

jkb masz dla mnie jakąś złotą radę (odnośnie mojego pytania o pakiet 3 i umawianie się na rozmowę), dzięki której będę mogła dzisiaj spokojnie spać? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...