Skocz do zawartości

DV 2006 Wygrał już ktoś w tym roku ?? wpisujcie sie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

powiadomienie przychodzi tylko listownie, zadnego maila nie ma.

najzwyklejszym listem priorytetem.

kontaktowalem sie juz telefonicznie z kentucky zeby potwierdzic bo jest teraz pelno naciagaczy, ale papiery mam na szczescie ok.

musze teraz wypelnic formulazre i odeslac im z powrotem.planuje jeszce zrobic jeden myk. tzn mam dziewczyne juz od paru lat i planujemy szybki slub cywilny po niedzieli i papiery odsylam jako malzenstwo, tym sposobem i dziewczyna ma prawo do GC.

Mama pytanko do was czy orientuje sie ktos jak na takie cos bedzie patrzyl konsul, czy nie bedzie mu sie wydawac podejrzany slub, po wylosowaniu w loterii.

Czy nie zmniejszy to moich szans na pozytywne pzrejsie przez interview??

, o ile w ogole dojdzie do interwiew

Zna ktos moze podobne przypadki bardzo bylbym wdzieczny za info na ten temat.

Dodam ze dzwonilem do ambasady i mila pani odpowiedziala ze to nie ma zadnego wplywu na pzrebieg interview, ale bym bardzo chcial uslyszec opinie tych ktorzy pzrezz to przeszli lub maja znajomych ktorzy byli w podobnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mieli moi znajomi ...tyle ze oni mieli ten slub zaplanowany a papieryna Interview przyszły dosłownie tydzień przed ich sakramentalnym TAK.....dostali wizy bez żadnego problemu to GC a nie turistik

a Ty sie nie martw bierz kobitke bedzie rażniej ;):D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Pisze w odpowiedzi na Twoje zapytanie - przedstawie Ci moja sytuacje - co, jak i gdzie zrobilismy z obecnym juz mezem :D

Powiadomienie z Kentucy ze jestem jedna z ilus tysiecy ktorzy wylosowali gc dostalam jakos na w polowie, czy pod koniec maja - odeslalam to pod koniec czerwca - pisze to po o zebys wiezial ze nie wysyllam od rau -chociaz wszedzie mowia ze imszybciej tym lepiej (trzymaj sie tej wersji ale bez przesady) ........ zylam sobie w blogiej nieswiadomosci, a moze swiaomosci bo lasnie konczylam studia i zajmowalam sie obrona pracy mgr - i tak na poczatku pazdziernika dostalm z Kentucy list - poniewaz przysedl na moj stary adres jakos go nie obebralam szybko - a dokladnie 28 pazdzienik - po obronie ;) i wtedy przeczytalam ze mam roznowe w Warszawie - pomyslalam ze oki pojade co ma byc to bedzie - rozmowe mialam wyznaczona na 22 listopada - dokladnie na dwa tygodnie przed rozmowa aczelismy zalatwiac slub - byl dokladnie 20 listopada czyli 2 dni przed rozmowa - niczym to nam nie zaskodzilo - Mila Pani konsul spytala sie mnie tylko ktory raz bierzemy udzial w loterii tzn ja biore - powiedzialam ze pierwszy to sie usmechenel i pogratulowaa - nastepnym jej pytaniem bylo jak dlugo jestesmy razem (a widziala w papierach ze od 2 dni jestesmy malzenstwem) powiedzielismy ze3 lata (to byla prawda) i tyle ;) tak ze nie ma sie co bawiac rozmow ani tego ze jedna osoba moze zaszkodzic drugiej :D wiadomo to nie jes regula - ale nam sie tak trafilo ze dostalismy ta gc i 23 lipca ecimy do NY -a za 3 dni mamy slub koscielny hehehedokladnie 04.06 ;))))) i jest super

a jezeli chodzi o to czemu slub byl dopiero przed rozmowa w Warszawie a nie przed odeslaniem papierowd Kentucy - tomoze dlatego ze nie chcielismy juz mieszac w papierch - tzn nazwiska - stan cywilny itd itp - wiec nie jestem w stanie powiedziec ci czy lepiej przed odeslaniem czy lepiej przed rozmowa brac slub - ja mialam przed rozmowa i bylo oki

jak bedziesz mial jeszcze jakies pytania czy ktokolwiek bedzie wiedziec to prosze na prv :D))))

pozdrowionka i powodzenia :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!!

Chcialbym zapytac czy mozliwe jest aby przed wyslaniem listu dostac telefon z Kentucky pytam, bo ostatnio moj mlodszy brat odebral telefon z USA i pytano o moja osobe, znali imie i nazwisko, a nie mam zadnych znajomych czy tez rodziny w USA i nr stacjonarnego telefonu mam od bardzo niedawna dlatego tez jest to dla mnie niezrozumiale. Niestety nie bylo mnie w tym czsie w domu a moj mlodszy brat nie mowi po angielsku, wiec nie wiem kto to byl. Mam jeszcze jedno pytanie do kiedy mozna sie spodziewac listu z Ketacky, prosze o podanie miesiaca.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

ucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...