Jump to content

Czy Można Sprawdzić Swój Termin Rozmowy ?


Recommended Posts

No tak, to zależy :) Mi chyba za ostatnią rozmowę wyszło właśnie tyle przy umawianiu się na interview. Oczywiście 90% z tego poszło na odsłuchiwanie monogogów z komputera :P

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Chciałabym spędzić 2 tygodnie sierpnia 2013 w USA i planuję w poniedziałek umawiać się na rozmowę w Krakowie / B2 / a opłatę uiściłam w piątek po godz. 9.00

W jakich można dzwonić na umawianie się / od 11.00 do 16.00 jestem w pracy / i pod jakie nr telefonów.

Są podawane różne, ale z tego co się zorientowałam - proszę o ewentualne potwierdzenie / mogę umawiać się poprzez infolinię działającą do 20.00?

I trochę inne sprawy, ale też wizowa :) po opłacie pani w Banku Pocztowym napisała odręcznie jakiś nr na dowodzie wplaty, a z dowodu wpłaty mam mieć 12 cyfrowy nr / z połączenia ID operacji i 5 cyfr daty / skoro była wplata 2012.11.09 to te pięć cyfr to 21109?

Czy rejestrując się na stronie http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/index.html, kiedy wypełnam wszystkie dane pojawiające się kolejno ?

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze 1 pytanie: na dowodzie wpłaty uiszczonej w Banku pocztowym mam odręcznie napisany numer,który ma 12 cyfr, ale nie pokrywa się z numerem który mam stworzyć wykorzystując ID operacji ZOK oraz daty.

odpowiadając na pytania zawarte na stronie http://www.ustraveld...l_pl/index.html dotarłam do pytania o numer petycji: czy podaję odręcznie napisany przez pracownicę banku czy ten stworzony wg instrukcji?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź :) faktycznie wpisuje się nr napisany odręcznie przez pracownika banku pocztowego a nr UID podaje konsultant infolinii.

Mam już umówioną rozmowę na czwartek !

Życzę wszystkim starającym się i sobie powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...