Skocz do zawartości

Praca W Kanadzie Jako Drwal


gino9

Rekomendowane odpowiedzi

@gino9 - ja właśnie jestem zainteresowany tym wyjazdem na rok. Gdzieś w sieci znalazłem, że w ten sposób można znaleźć pracę na stałę, tylko trzeba się dogadać z pracodawcą, żeby zasponsorował wizę na dłużej. Nie wiem czy drwal, czy nie, w sumie może być ciekawa robota. Jestem po studiach magisterskich z mechaniki i budowy maszyn, już pracowałem rok w stanach i w anglii, ale bronie się jak mogę przed zostaniem w polsce.

@sly6 - właśnie rozważam czy jeszcze w tym roku, czy już na następny. Orientujesz się czy do ambasady pisać po polsku, czy po angielsku? a i jeszcze jedno, wiesz może (bo tego nie mogłem znaleźć), czy jak wyślę jakoś teraz, a okaże się, że już nie ma miejsc, to co wtedy z moim podaniem?

co do polisy na rok w ptu, to dziś się dowiedziałem, że kosztuje 297pln na taki wyjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisac mozna w j.polskim ...

Co do miejsc to narazie nie ma nic na stronie ile zostalo teraz wolnych miejsc.

A co do zostania dluzej to owszem jak sie znajdzie pracodawce a ten pracodawca sie zna na przepisach to takie cos wyjdzie.

Od tego sa strony rzadowe gdzie jest to wyjasnione od czego zaczac i jak Wam pracodawca wpisze min zarobkow to moze byc nie zaciekawie z takim pozwoleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest taka sama ilosc.. 1 sierpnia 2009 roku bylo 600 miejsc a teraz jest juz 750 ale to jest na 3 programy..

ale widac po tym ze to co bylo w 2 lata temu a teraz to ubywa miejsc szybko ;) kiedys i w grudniu bylo duzoo miejsc a teraz .

na 21 maja jest juz 134 miejsc na prace wakacyjna a kiedys 200 bylo pod koniec roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa ograniczenia takie ze jak chcesz pracowac np z dziecmi to musisz miec zrobione badania medyczne u lekarza co Ci wskaze Ambasada i na swoj koszt :)

a tak to nie ma zadnych ograniczen-mozesz prace zmienic czesto jak chcesz :)

sa takie dla obywateli tylko ale tych jest malo,,to samo masz w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Witam,Tak jak wielu nie dostalem wizy do usa to probuje do kanady.Jakie sa tam potzebne papiery itd.(to pewnie jeszcze znajde na forum)

Chodzi mi dokladnie o prace drwala w kanadzie.Slyszalem ze jest dobrze platna i jest zapotrzebowanie.Moze ktos sie orientuje gdzie sie sklada papiery jak z wiza i gdzie?Chcialbym zaczac tam prace.

Cześć. I jak z tą pracą w Kanadzie? Mam 31 lat i uprawnienia pilarza. Szukam również jakiegoś kontaktu. Może być Skandynawia albo właśnie Kanada.

Jakbyś coś miał to daj znać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...