Jump to content

Uczelnia - Studia J. Polski


kazusik6

Recommended Posts

witam

pilnie poszukuję uczelni, na której można studiować w j. polskim , oczywiście na terenie USA. Może ktoś zna lub słyszał o takiej uczelni? Jestem również zainteresowana studiami na zasadzie e-learning .

Będę bardzo wdzięczna za informacje:)

Link to comment
Share on other sites

Mieszkam tu dlugo, znam sie cos niecos o systemie wyzszego wyksztalcenia w USA, ale nigdy nie slyszalam o uczelni amerykanskiej gdzie mozna studiowac w jezyku polskim.

Co do e-learning, to wiele uniwersytetow ma programy online. Kwestia wyszukania w google, zaczynajac od stanu gdzie chcesz studiowac.

Link to comment
Share on other sites

http://www.nlpwusa.com/

Nie sa to jednak studia sensu stricto, ale to jedyna edukacja w jezyku polskim, o ktorej slyszalam. Nie mozna tez uczyc sie tam na wizie studenckiej F-1 (nie sa uprawnieni do wystawienia I-20).

Stan, w ktorym miesci sie uniwersytet w przypadku studiow on-line nie ma zadnego znaczenia. Mozesz rowniez przebywac w kazdym miejscu na swiecie w trakcie takich studiow.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

zobacz Europejską Wyższą Szkołę Prawa i Administracji. Uczelnia ma w ofercie : studia niestacjonarne z wykorzystaniem techniki kształcenia na odległość oraz studia w formie e-learning.

Siedziba uczelni znajduje się w Warszawie.

Uczelnia posiada wykwalifikowaną kadrę naukową. Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący. Tematyka poruszana przez wykładowców jest przedstawiana w sposób wyczerpujący i przystępny. Istnieje również możliwość zadawania wykładowcom pytań dotyczących danego przedmiotu i omawianego materiału.

Istotne jest również, że Panie z dziekanatu są bardzo pomocne i miłe. Dzięki czemu „współpraca” z dziekanatem jest przyjemna.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...