Skocz do zawartości

Ubezpieczenie - Dwa Miesiące W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jako, że mój wyjazd zbliża się ogromnymi krokami, chciałbym się ubezpieczyć na okres mojego pobytu tam. Znacie może jakieś ciekawe oferty? Póki co znalazłem Warta Travel, jednak może znacie coś innego, lepszego?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy ,że mają korzystne oferty? To nie chodzi o to aby zapłacić tanio za ubezpieczenie . Pieniądze nie grają żadnej roli ,absolutnie. Chodzi o to aby znaleźć firmę rzetelną która w razie choroby lub wypadku pokryje wszystkie koszty leczenia.Lepiej zapłacić 500 zł zamiast 100 ale mieć pewność co do firmy.Obietnice zawsze są bardzo kuszące ale w razie szkody bywa różnie.

Dobrze byłoby przeczytać opinię osoby która korzystała z odszkodowania a nie z samego ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy ,że mają korzystne oferty? To nie chodzi o to aby zapłacić tanio za ubezpieczenie . Pieniądze nie grają żadnej roli ,absolutnie. Chodzi o to aby znaleźć firmę rzetelną która w razie choroby lub wypadku pokryje wszystkie koszty leczenia.Lepiej zapłacić 500 zł zamiast 100 ale mieć pewność co do firmy.Obietnice zawsze są bardzo kuszące ale w razie szkody bywa różnie.

Dobrze byłoby przeczytać opinię osoby która korzystała z odszkodowania a nie z samego ubezpieczenia.

Jak byłem rok temu, skręciłem kostkę w USA to Hestiowskie ubezpieczenie pokryło wizytę u lekarza i prześwietlenie.... A mojemu koledze plomba wypadła to dentysta również wszystko zrobił... A ubezpieczenie w Hestii nie jest ani tanie ani też drogie. Chodziło mi tylko o to że korzystne oferty mają bo i na tydzień można się ubezpieczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed Warta - uzywalam ich dwa razy, pierwszym razem oddali bez problemu kilkaset dolarow za pobyt w ER, ale za drugim razem, za 4 -dniowy pobyt w szpitalu (nagly wypadek), gdzie rachunek wynosil kilkanascie tysiecy dolarow, odmowili wyplaty. Skonczylo sie na sprawie sadowej, ktora trwala 2 lata. Wygralam i w koncu Warta musiala oddac te pieniadze. Ale ile nerwow mnie to wszystko kosztowalo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...