Skocz do zawartości

Co Wpisac We Wniosku, Kilka Pytan


Rekomendowane odpowiedzi

...Ja wpisalam netto...to nawet nie zarobki ale na moje potrzeby starcza haha jak oni to przeczytaja to beda sie smiac ..suma z dwoma zerami ;) czy to ze ja nie place nic za wyjadz to oni i tak beda mysleli ze ja chce pewnie tam do pracy jechac? . Umowilam sie juz na spotknie, Pan na infolinii baardzo przeciagal rozmowe ponad 8 minut ;) zapytal mnie kiedy chce miec spotkanie, czy tak zawsze sie pytaja?myslalam ze to oni daja termin a tu prosze nawet godzine moglam wybrac:) pomyslalam czy ja dobrze sie polaczylam w pewnej chwili , tylko nie slyszalam dobrze co mam wziąc ze soba wiem ze strone potwierdzenia zlozenia ds 160 (to ma byc ta cala strona razem z tymi wskazowkami co trzeba przyniesc czy tylko ten kawalek z kodem i nic wiecej bo nie mialam drukarki i zapisalam cala ta strone i tak sie boje zeby to bylo dobrze:))formularz dhl i Pan mowil cos jeszcze ale nie doslyszalam cos o adresie pod ktorym sie zatrzymam takie cos trzeba? I Ten numer spotkania ktory oni daja tez trzeba miec przy sobie ? i jeszcze jedno pytanie jak sie spoznie to cos sie stanie? ALe pytan oojej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mialas inaczej zaznaczyc?rodzina ;) jak to nie rodzina...

Co do pytan to jakbys tak sie zapoznala z innymi tematami na forum to bys wiedziala ze mozna sobie wybrac date oraz godzine

co masz wziasc ze soba na rozmowe .a masz miec to potwierdzenie z kodem,plus oplate za wize,druk dhl.

a jak sie spoznisz to bedziesz pozniej na rozmowie ale nie spoznij sie tak abys nie mogla juz wejsc na teren Ambasady

masz byc w godz pracy na rozmowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...