Skocz do zawartości

Zakup Pakietu Danych - Internet W Usa


Alegres

Rekomendowane odpowiedzi

Witam =)!

W te wakacje wylatuję do Nowego Jorku. Chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób, najtaniej mogę uzyskać tam dostęp do internetu mobilnego. Na terenie mieszkania w którym będę się znajdował nie bedzie WIFI, stąd mój problem.

Z góry dziękuję za pomoc.

P.S. chodzi mi o internet do laptopa. Ewentualnie może być do samego telefonu (Sony Xperia Neo V). W polsce jestem użytkownikiem sieci T-mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie to:

http://www.wireless.att.com/cell-phone-service/cell-phone-plans/pyg-cell-phone-plans.jsp?wtSlotClick=1-007FTV-0-2

Masz za $50/miesiąc wszystko nielimitowane albo możesz kupić za $25/miesiąc i potem dokupić pakiet danych. Kompem łączysz się potem do telefonu i gra gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się tak, sprawdzałem specyfikację twojego telefonu i widziałem tam pozycję wifi hotspot więc zakładam, że masz takie coś (nazywa sięto tethering). Ale najlepiej pobaw siętym jeszcze w Polsce i upewnij się, że działa. Oprogramowanie nie jest potrzebne ale możliwe że operator, od któreg omasz telefon zablokował tą funkcję. Wtedy trzeba będzie odblokować - ja tak miałem.

Nie wiem czy iphone ma tethering ani które iphony mają wifi a które nie, ale zasadniczo nie ważne jaki telefon, jeśli ma odpowiednie funkcje to pwinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...