Skocz do zawartości

Wjazd Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, podłączam się do tematu, bo nie bardzo wiedziałem gdzie się spytać. Chodzi o to, że wyjeżdżam do pracy do Kanady i chciałbym mieć wizę turystyczną do usa, bo dużo lotów do Toronto jest prze Nowy Jork, a z resztą chciałbym odwiedzić znajomych w usa kiedy będę już w Kanadzie. W usa byłem już 4 razy na wizach J1. Nie jestem w tej chwili zatrudniony nigdzie, w Kanadzie będę dopiero szukał pracy stąd moje pytanie: czy w takiej sytuacji starać się o wizę z Polski, czy raczej jak już będę miał pracę w Kandzie? Myślę, że problemem może być, że w Polsce ani nie mam pracy, ani się już nie uczę. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w Kanadzie szybko bedziesz miec prace?a jak z sama rozmowa bedzie w Kanadzie ,..To nie tak ze w Kanadzie bedzie wiza a w Polsce jej nie dostaniesz bo w Kanadzie bedziesz miec prace a w Polsce nie masz..Mozesz tutaj dostac wize a juz w Kanadzie nie

sa przypadki ze ludzie ze stalym pobytem nie dostaja wizy do USA i to wlasnie turystycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłączam się do tematu, bo nie bardzo wiedziałem gdzie się spytać. Chodzi o to, że wyjeżdżam do pracy do Kanady i chciałbym mieć wizę turystyczną do usa, bo dużo lotów do Toronto jest prze Nowy Jork, a z resztą chciałbym odwiedzić znajomych w usa kiedy będę już w Kanadzie. W usa byłem już 4 razy na wizach J1. Nie jestem w tej chwili zatrudniony nigdzie, w Kanadzie będę dopiero szukał pracy stąd moje pytanie: czy w takiej sytuacji starać się o wizę z Polski, czy raczej jak już będę miał pracę w Kandzie? Myślę, że problemem może być, że w Polsce ani nie mam pracy, ani się już nie uczę. Jak myślicie?

czyli tak czy siak to loteria tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...