Skocz do zawartości

Dość Daleka Rodzina, A Ubieganie Się O Wizę.


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wyczytałem na ten IEC jest jeszcze 137 miejsc, z resztą na tej stronie tak piszę.

Jest tam również napisane o rozwoju zawodowym i o stazu/praktyce. Jak to jest? Dostajesz za to pieniądze? W sumie opisy się prawię niczym nie różnią.

Aha, czyli możliwość uzyskania pozwolenia na pobyt stały i pracę przy tej pracy wakacyjnej jest możliwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokaty moze byc mozliwy staly pobyt jesli przeczytasz strone CIC oraz program PNP w danej Prowincji,zobacz w dziale Kanada o Manitobie co tam pisze ;)

ale te dane masz z kilku dni ,wez takie cos pod uwage co do miejsc .

widze ze nie zbyt dokladnie czytasz strone Ambasady,,aby dostac sie na staz,praktyke nalezy miec umowe o pracy

przy pracy wakacyjnej tego nie musisz miec,,widzisz teraz pewna a znaczac roznice ?

jak pracujesz to dostajesz pieniadze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że jest to dla mnie trochę chaotyczne ;P

Hmm...a jak jest z kontrolą? Sprawdzają Cię czy pracujesz? Gdzie mieszkasz? Co robisz?

I czy jest jakaś możliwość odmowy i z ich strony nawet jeśli spełniam wszystkie warunki regulaminu?

Czyli przyjeżdżam i pracy szukam od razu na własną rękę? Tak samo jak nocleg itd.?

Kurczę otworzyłeś mi oczy, myślałem że już w ogóle nie mam opcji pracy w Kanadzie. Dzięki! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że post za postem ale nie wiem gdzie tu jest opcja edytuj???

Ważne pytanie, nie wiesz do kiedy można składać podania o ta pracę wakacyjną?? Właśnie dzisiaj się dowiedziałem że mam opcję wyjazdu do Niemiec do fabryki Mercedesa, 1700E/miesiąc płacą. Więc akurat bym miał funduszę na wyjazd do Kanady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz aplikowac az do skonczenia sie miejsc

potem musisz czekac na kolejny rok a wiec w 2013 .I nowe miejsca w tym programie

lokaty reszte pytan zadawaj tutaj w sprawie IEC i takiego wyjazdu

http://forum.usa.info.pl/topic/14186-program-wspierania-mobilnosci-mlodych-obywateli/

co do Twoich pytan to ..musisz spelnic wymagania tego programu jak kto spelnisz a beda miejsca to dostaniesz pozwolenie ..

Pamietaj aby nie sciemniac bo mozesz byc osoba bezrobotna,nie majaca oferty pracy z Kanady i dostaniesz takie pozwolenie ..

To nie zwykla wiza pracownicza ze musisz w danym miejscu pracowac,,przy IEC mozesz miejsca zamieszkania oraz pracodawcow zmieniac pod czas pobytu bez powiadamiania urzedu czy kogokolwiek,co innego wiza pracownicza-tutaj sa inne zasady jej.

Szukasz pracy na wlasna reke,tak samo gdzie bedziesz mieszkac ..

wyrobic musisz zaraz po przylocie numer SIN .to sie latwo zalatwia ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...