Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna / Au Pair W Norwegii


patia_86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanie związane z wizą turystyczną. Na dniach będę stawać do rozmowy z konsulem i jestem pełna obaw. Chcę lecieć tylko na 3 tygodnie do kuzynki, byłam już u nich 7 lat temu (dostałam wizę, choć wówczas byłam po maturze, jeszcze przed studiami!) poleciałam i wróciłam na czas, a nawet przed czasem (awaryjnie trzymam karty pokładowe z tamtego okresu).

Obecnie jestem po studiach, dwa lata pracuję ale od sierpnia rozpoczynam życie w innym kraju. Wylatuję do Norwegii gdzie przez rok jako au pair będę uczyć się języka, potem podejmę pracę w zawodzie (związaną też z dziećmi). Boję się, że moja obecna decyzja zmiany pracy i zmiany kraju wpłynie na negatywną decyzję konsula. W zaproszeniu od rodziny amerykańskiej jest zaznaczone, że od sierpnia będę już mieszkać w Norwegii. Mam też bilet lotniczy na potwierdzenie i maile od moich pracodawców przyszłych, myślicie, że konsul zrobi problem?? W końcu nie będę w chwili wylotu społecznie związana z krajem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie od rodziny amerykanskiej/.tzn ze tam bedziesz sie zajmowac dziecmi w Norwegii takiej rodziny?

Wazne sa takie sprawy jak ,przywiazanie z krajem ale tym co teraz jestes a wiec z Polska,ze pracujesz i nadal pracujesz i tego sie trzymaj a nie ze cos bedzie za jakis czas,,ze lecisz do Norwegii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...