Jump to content

Uszkodzenia Na Wizie


Recommended Posts

chciałem spytać jak to jest z tymi uszkodzeniami na wizie?? jedni mówią, że wystarczy rysa, aby nie zostać wpuszczonym na teren USA... Inni mówią, że wiza jest ważna dopóki da się ją zeskanować... I że ludzie na zalanych wizach latali do Stanów.

Link to comment
Share on other sites

Przerabiałam to na własnej skórze i wniosek z tej historii płynie tylko jeden: jeżeli masz wizę to dbaj o nią. Jeżeli zdjęcie jest nieczytelne, mucha "narobiła" na nazwisko, albo numer jest zalany - zapomnij. Trzeba iść po nową. Mnie akurat pytali, co się stało z poprzednią i wyrazili nadzieję, że nową będę bardziej szanować.

Link to comment
Share on other sites

dane mam ok. na zdjeciu tylko malutka plamke w okolicy szyi... wydaje mi się, że została zrobiona przez ciekawską rodzinkę ogladającą wizę (pocisk w postaci śliny)... wylatuję we wtorek i mam nadzieję, że mnie wpuszczą.

a jeśli mogę wiedzieć to co stało się z twoją?

Link to comment
Share on other sites

Ja wpadłem z paszportem do rzeki... Wiza ma plamę, to kolorowe tło się trochę rozmazało. W ambasadzie mówili mi, że to raczej unieważnia wizę i żebym dla pewności wyrobił nową. Za to na immigration na lotnisku jak wlatywałem do USA (na innej wizie) to spytałem o to i powiedzieli mi, że jeśli dane są czytelne to nie powinno być żadnego problemu, że jakby co to mogą przecież potwierdzić ważność wizy w swoim systemie i że nie powinienem się przejmować.

Link to comment
Share on other sites

dzieki bardzo :D właśnie troche doczytałem i znalazłem kilka osób lecących z wypranymi wizami. nie było większego problemu. Z drugiej strony jak ja bym miał dostać za wize 500 zł to tez bym z pewnoscia za kazda ryse kazal ubiegac sie o nowy. koszt wyjazdu nie jest maly i mam nadzije, ze mnie wpuszcza;p

Link to comment
Share on other sites

a jeśli mogę wiedzieć to co stało się z twoją?

Zdjęcie miało niewielki zaciek biegnący od góry do boku. Wolałam nie ryzykować, tym bardziej, że z ambasady dostałam odpowiedź, w której sugerowano, że oficer imigracyjny na lotnisku nie będzie mnie witał chlebem i solą. Szkoda mi było stracić ponad 2000zł za bilet i wrócić do domu, więc przeszłam się po nową wizę. Poprzednia traciła ważność w 2017 roku a ja w styczniu dostałam kolejną na 10 lat, więc tylko na tym zyskałam.

Koniecznie daj znać jak Ci poszło. Jestem ciekawa czy przypadkiem nie przeinwestowałam:P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...