Skocz do zawartości


shawn

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wziąć udział w programie Working Holiday Canada. Mam pytanie do osób, które już jechały odnośnie ubezpieczenia. Agencje organizujące wyjazd proponują wykupienie ubezpieczenia u nich za 2,5$ za dzień. Co przy półrocznym wyjeździe daje sumę około 500$ (1500 zł). Sprawdzałem ubezpieczenia u różnych ubezpieczycieli i oferują oni w granicach 700-800 zł, czyli róznica jest spora.

Czy ktoś wykupował sam ubezpieczenie w Polsce ? Nie było z tym problemów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys mialam ubezpieczenie z PZU SA takie dla podrozujacych, napewno bylo tansze niz 500$. Po wizycie w szpitalu w US dostalam rachunek na $700. Po powrocie do PL zanioslam ten rachunek do PZU i zostal splacony. Tez mialam mozliwosc wykupienia ubezpieczenia w US bedac w szkole ale uwazam ze to za drogo i wolalam miec taniej z PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

MAM pytanie odnośnie ubezpieczenia.czy wystarczy mi tylko zdrowotne czy takie które bedzie obejmowało czas w pracy takze i które kosztuje wiele wiele więcej.i czy na wyciagu z konta bankowego musze widniec sam czy moze tez mój współwłaściciel.chodzi mi o dokumenty składane o pozwolenie na prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...