Skocz do zawartości

Zachodnie Wybrzeże Usa - Listopad


pi3cho82

Rekomendowane odpowiedzi

Disney jest bardziej atrakcyjniejszy dla młodszch, niż starszych.

Przynajmniej według mnie :)

Ja zaliczyłam trzy parki rozrywki w Kalifornii - Disneyland, Universal Studios i Six Flags Magic Mountain.

Najciekawszy według mnie jest Universal Studios (bo są tam i plany filmowe i inne takie), a pod względem rollercoasterów to Six Flags bije oba na głowę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Właśnie mi się wydawało, że Disneyland nie dysponuje zbyt wieloma atrakcjami wywołującymi większy przypływ adrenaliny. Chyba jednak postawię na Universal oraz Six Flags.

Teraz mam pytanie dotyczące hoteli. Czy bukujecie miejsca jeszcze przed wyjazdem czy już na miejscu po prostu zajeżdżacie do hotelu, który jest najbliżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My większość czasu będziemy mieszkać u rodziny mojego chłopaka, więc częściowo ten problem nam odpada. Bookować będziemy na pewno w Las Vegas, być może w SF, natomiast przy wycieczkach do Arizony i Utah czy Yosemite będziemy się raczej zatrzymywać w jakichś przydrożnych motelach z marszu;) Ciężko powiedzieć wcześniej ile nam zejdzie w danym miejscu, czy po drodze nie napotkamy czegoś ciekawego, czego nie było w planie, więc nie chcę być zbytnio ograniczona rezerwacjami noclegów.

Co do Disneya domyślam się, że nie jest to miejsce podnoszące ciśnienie na superszybkich czy wielkich rollercoasterach itp., ale będąc tak blisko nie mogłabym sobie odmówić wizyty tam ;)

A powiedzcie proszę, czy warto jadąc z Yosemite do San Francisco nadrobić nieco drogi i podjechać do Napa Valley/Sonoma? Jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...