Skocz do zawartości

Uczelnie W Polsce Po Których Wykształcenie Liczy Się W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro twierdzisz, że "Kuba Wojewódzki" to program dla ignorantów, to co powiesz o "perełkach" typu "Szymon Majewski Show (czy Live, bo już nie nadążam; nie oglądam tego), czy "diamencikach, czyli najlepsze z najlepszych" jak "M jak miłość" (z Mroczkami, Cichopkami i innymi kropeczkami), albo "Ranczo" (nienawidzę pijackiej brutalnej mentalności tego tworu). Przepraszam za wulgaryzm, nie potrafiłem inaczej tego wyrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cała telewizja jest tylko dla ignorantów i to nie tylko w Polsce ale i w USA. Mało tego, teraz i internet nawet jest robiony pod tych samych "debili" - poczytajcie jakie mądrości wypisują na wp.pl czy onet.pl

Zresztą kto by miał czas na oglądanie TV? No chyba, że leci coś ciekawego na Discovery albo Animal Planet... Wolę oglądać zwierzęta od tych szołów z "celebrytami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała telewizja jest tylko dla ignorantów i to nie tylko w Polsce ale i w USA. Mało tego, teraz i internet nawet jest robiony pod tych samych "debili" - poczytajcie jakie mądrości wypisują na wp.pl czy onet.pl

Zresztą kto by miał czas na oglądanie TV? No chyba, że leci coś ciekawego na Discovery albo Animal Planet... Wolę oglądać zwierzęta od tych szołów z "celebrytami"

taa zdecydowanie programy dokumentalne o nauce, przyrodzie ogólnie świecie sa jedyne do oglądania teraz...

onety wp to jest niesamowita papka dla lemingów...

Mój kolega swego czasu juz jak był kryzys, naczytał sie na wp i onecie i innych że mieszkania w warszawie lada moment odbija i teraz jest najlepszy momoent do kupna bo zaraz ceny wywala w górę, mówiłem mu ze to bzdura ale co tam...kupił bo sie naczytał internetowych ekspertów gówniarzy co maja po 25 lat i są specami od rynku nieruchomosci, teraz w jego nowiutkim bloku jest jeszcez sporo mieszkan i chyba ze 25% tańsze niż on płacił...może podziękowac teraz wp i onetowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pooglądajcie sobie program "Matura to bzdura", to zobaczycie jaki jest poziom wiedzy Polaków. Włosy mi dęba stawały...

Zresztą obecna matura, w której żeby zaliczyć trzeba mieć 30% poprawnych odpowiedzi to jakaś parodia egzaminu dojrzałości.

Ja już jestem starszą osobą, kiedy zdawałam maturę trzeba się było nieźle napocić, ale jak moja babcia mi opowiadała, że musiała zdawać maturę ze WSZYSTKICH przedmiotów (oprócz gimnastyki, śpiewu i rysunków), to moja matura była po prostu spacerkiem - obowiązkowo polski, matematyka i przedmiot wybrany pisemnie, polski, matematyka, język obcy i przedmiot wybrany ustnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...