Skocz do zawartości

Orzeczenie O Niepełnosprawności


amerdinek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ! Mam pytanie apropo orzeczenia o niepełnosprawności za granicą.Posiadam takie na stopniu umiarkowanym mam lekki problem ze stopą który w zasadzie w niczym nie przeszkadza poza tym że nie mogę stać w pracy dłużej niż 3h, a uwierzcie że to stanowi problem.Pracowałem w kilku magazynach i nie szło tam najlepiej więc zrobiłem sobie uprawnienia na wózek widłowy ale niestety za granicą nie mogę nic znaleść związanego z tą pracą,a jak już jakieś znajduje to trzeba mieć przepracowany jakiś okres co też tworzy kłopot bo w Polsce trzeba mieć jakiś czas przepracowany w na wózku aby się dostać do pracy,więc tu dochodzi pytanie jak i gdzie mam pracować na wózku jak wszędzie wymagane jest doświadczenie?Jest na to odpowiedź muszę robić na magazynie i co jakiś czas wskoczyć na wózek jak będzie taka możliwość to napiszą mi w papierach że mam jakieś tam doświadczeniem i tutaj jest kolejny kłopot nie mogę iść na magazyny bo nie mogę się przemęczać,więc mam problem ze znalezieniem pracy dla siebie a jak już znajdę to za marne grosze z moim orzeczeniem więc jak mam zarobić na dom i utrzymać w przyszłości rodzinę a kolejnym kłopotem jest to że dziewczyna męczy mnie o dzidziusia.W Polsce nie widzę dla siebie perspektyw na przyszłość dla mnie niestety i dlatego pytam czy z moim orzeczeniem mogę znaleść pracę na Wyspach,bynajmiej na nich by było najlepiej mogą być inne kraje chodzi mi o łatwe pracy typu obsługi magla,wózek widłowy,portier,jestem w trakcie robienia średniego wykształcenia a w zasadzie kończę zaocznie,język angielski mam na poziomie komunikatywnym,czy jest możliwość znalezienia pracy za granicą z pomocą orzeczenia?czy pracodawcy poszukują takich osób?Nie mogłem znaleść w internecie zbyt wiele o tym więc proszę o pomoc ! Z góry dziękuje !

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...