Skocz do zawartości

Praca W Usa/kanadzie Dla Absolwenta


Michał_

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, jestem tutaj nowy, ale bez zbednych formalnosci przejde do meritum ; )

Chcialbym za mniej wiecej rok wybyc do USA badz Kanady (albo nawet Australii ;p) do pracy (im dluzej tym lepiej, preferowany czas pobytu to ok. 1-2 lata). Jestem juz 'niestety' absolwentem studiow ze stala praca na etacie. Znajomosc j. angielskiego w stopniu umozliwiajacym swobodna komunikacje (w dodatku prawdp. w tym roku 'zalicze' jeszcze kurs podnoszacy moj skill o 1 poziom).

A wiec pytanie. Czy sa jakies programy dla absolwentow umozliwiajace mi legalny wyjazd do pracy? Slyszalem o programie internship, choc dla mnie ma on pewne wady, tj. doswiadczenie w branzy, do ktorej chce sie aplikowac. Jestem kierownikiem magazynu, lecz zupelnie nie w tym kierunku chce sie rozwijac, wiec praktykowanie w tej branzy to dla mnie strata czasu (chyba zeby moja 'branze' rozciagnac na handel szeroko rozumiany, w koncu jestem pracownikiem dzialu handlowego). Z gory dziekuje za rzeczowe porady.

Chetnie nawiaze tez kontakt z osobami, ktore 'zaliczyly' taka przygode z praca w ww. krajach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapoznaj sie dobrze z tym dobrze jesli chodzi o Kanade

http://www.canadainternational.gc.ca/poland-pologne/experience_canada_experience/choose_your_experience-choisissez_votre_experience.aspx?lang=pol&view=d

praca wakacyjna ..wyjazd na 1 rok..nie musisz miec oferty pracy,na miejscu szukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...