Skocz do zawartości

Zgubiony Paszport Z Wiza - Jaka Szansa Na Nowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

2 lata temu zgubilem w Szwecji paszport z wazna wiza turystyczna do USA. Poniewaz stalo sie to w drodze na lotnisko, nie mialem czasu udac sie na policje w Szwecji - wrocilem na dowód osobisty. Na stale przebywam w Holandii i tutaj tez wyrabialem wize. Po powrocie ze Szwecji powiadomilem ambasade Polski w Holandii (mam zaswiadczenie) i mailowo ambasade USA w Warszawie (nie moglem znalezc kontaktu w tej sprawie do ambasady w Amsterdamie). Z ambasady USA w Warszawie dostalem odpowiedz ze informacje wyslane przeze mnie zostaly przeslane do odpowiedniej jednostki i ze moja wiza zostanie anulowana.

Teraz chce wyjechac na pare dni do Nowego Jorku i chce sie starac o nowa wize. Wszedzie znajduje sie informacja ze w przypadku zgubionej wizy nalezy przedlozyc raport z policji (korego jak wyjasnilem wyzej nie posiadam - mam zaswiadczenie z ambasady Polski i tego maila z ambasady US w Warszawie).

Jak myslicie - jakie mam szanse otrzymania tej wizy nie posiadajac raportu z policji? Mam stala prace w Holandii (przynajmniej do lutego 2013 - a chce leciec na tydzien w grudniu) a wiec stale zarobki, mieszkam tu juz prawie 5 lat, wiec zwiazki z Holandia mam w miare silne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...