Skocz do zawartości

Tani Hotel W Chicago


caroll432

Rekomendowane odpowiedzi

Heh..... Takich użytkowników co napiszą odnośnik do googla albo booking to powinno się usuwać z tego forum. Myślisz ze jak napiszesz taką odpowiedź to błyszczysz?Jak nie masz czym się pochwalić albo jakoś pomóc to nie pisz takich głupot człowieku. Taki kumpel z ciebie?! Mądraliński się znalazł... też znam wiele stron ale chyba po to jest to forum żeby się wymienić cennymi info a nie pokazywać że zna się wyszukiwarki.pozdrawiam osobę wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W inny sposób nie idzie pomóc takiej osobie jak ty... tak właśnie " ty " napisałem z małej litery i domyśl się dlaczego!

Sam widzisz nawet nikt nie odpisał od wczoraj tobie na twoje zapytanie i też domyśl się dlaczego!? Ale chciałem być grzeczny i podałem link do chyba najbardziej popularnej wyszukiwarki Hoteli z której często korzystam i wiele ludzi na świecie tak więc uznałem że jeśli masz problem ze znalezieniem Hotelu to może podam najprostszy sposób żeby ci pomóc. Więc nie pisz żeby usunąć takie osoby które wklejają odnośniki i piszą głupoty bo żadnych głupot nie napisałem a tylko podałem link.

I zanim kogoś na końcu pozdrowisz potencjalnie nielegalny emigrancie chcący łamać przepisy na wizie turystycznej zastanów się co wypisujesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chicago dziala jak magnes - szczegolnie dla tych, dla ktorych ameryka to lozko i fabryka

w chicago spotkasz wielu rodakow z posepna fizjonomia a ###### to jak przecinek

na pewno znajdziesz wygodny i tani hotel w fajnej dzielnicy

moze nawet w srodmiesciui ( whatever it means)

i ###### nas wszystkich bo co my wiemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...