Skocz do zawartości

Nazwiska Panienskie Matki I Siostry Na Formularzu Ds-160


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów

Przeszukiwalem juz forum w poszukiwaniu odpowiedzi ale niestety nie trafilem na nic konkretnego, ale jestem przekonany, ze ktos mi pomoze rozwiazac ten maly problem

O co mi chodzi:

podczas wypelniania formularza ds-160, trafilem na przeszkode, mianowicie nazwisko panienskie matki, w dziale RODZINA:

zamieszczam screenshoot dla zobrazowania problemu:

http://www.fotosik.p...56c866548c.html

pytanie: co wpisac i jak wpisac?bo nie widze tam opcji: nazwisko pnienskie matki. Jest tylko SURNAMES czyli nazwiska w jednej rubryce. Czyli co powinienem wpisac obydwa nazwiska matki, np. KOWALSKA(po mezu) i np.NOWAK(panienskie), bez zadznych przerw ukosnikow czy innych znaków?

Czy wpisac to w ten sposób: KOWALSKA, NOWAK-MAIDEN'S NAME???

W dalszej czesci formularza natrafilem takze na opcje z nazwiskiem panienskim mojej siostry,bo do niej wlasnie sie wybieram, no i tak samo jest tylko jenda rubryczka na NAZWISKA i znowu nie wiem co i jak wpisac.

prosze o odpowiedzi, na pewno ktos juz mial taki problem i zna rozwiazanie, podejrzewam ze to jest bajecznie proste tylko to raczej moja niewiedza lub brak pomyslu, ale po to jest to forum by pytac, prawda?

takze z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi i czekam na nie z niecierpliwoscia

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzieki wielkie

mam rozumiec ze zwyczajnie wpisac imie lub ewentualnie imiona, a w rubryce nazwiska wpisac tylko nazwisko matki (po mezu) ale juz bez rodowego/panienskiego??? tak? dobrze zrozumialem?

jesli tak to dobrze jesli ktos mysli inaczej to bede wdzieczny za kolejne odpowiedzi ale chyba juz wpisze tak jak mowicie , niech sie dzieje co chce bo nie bede nad jedna odpowiedzia glowkowal tydzien

ok pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...