Skocz do zawartości

Ponowne Zaproszenie Na Rozmowę Z Konsulem


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że sam sobie najlepiej możesz odpowiedzieć na pytanie, po co wzywają. Wiesz, co robiłeś w USA i jeśli robiłeś coś, czego na danej wizie nie powinieneś, albo napisałeś we wniosku coś niezgodnego z prawdą, to pewnie właśnie dlatego chcą przeprowadzić drugą rozmowę. Jeśli wszystko jest 100% OK to może coś im się pomieszało albo jest jakiś zbieg okoliczności z nazwiskiem, który musisz wyjaśnić i chyba nie ma się czego obawiać. Napisz potem o co chodziło.

Swoją drogą to z tymi zdjęciami niezłe wałki robią. Mnie odesłali od okienka, bo zdjęcie było sprzed roku, mimo że wyglądam dokładnie tak samo... Ale na szczęście wykryli nieaktualne zdjęcie od razu i w 15 min poszedłem do fotografa i było po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muri3 i do innych osob

byly takie przypadki opisywane i kazdy jest inny ,,I teraz byly takie osoby wzywane i wiza byla anulowana i nic na to nie poradzisz,,bo wychodzilo jak moj przedmowca napisal rozne sprawy ktore cos zatail,nie napisal ...tego troche jest ..

wiza nie jest wydawna na cale zycie lub do jej waznosci ma byc taka,moze byc anulowania w Ambasadzie lub tez na granicy ..

teraz fotografie lub tez dodatkowe dokumenty dostarcza sie do TNT-oddzialow i Oni to wysylaja,,

takie sa zasady od 16 sierpnia .prosze zapoznac sie z nowymi wtycznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...