Skocz do zawartości

Kurier


Dzamira

Rekomendowane odpowiedzi

a nie mozesz niby pojechac np. na w&t a tak naprawde  jechac do babci??ja tak jade do (kogos bliskiego z rodziny-nie powiem kogo)hmmm???zastanow sie albo starac sie o wize nieimigracyjna??

caly czas sie staram o wize turystyczna.Zaproszenia mialam do roznych osob i nic.Problem ,ze za kazdym razem mowia co innego.W tym roku znow jade ,ale ciekawi mnie dlaczego ciagle mi odmawiaja ,moze wiek[24]?, moze ze nie jestem mezatka?A co to znaczy "pojechac na w8xt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)  

Ubiegam sie o wize od kilku lat,mam babcie w USA,ktora tam mieszka ponad 20 lat.Slyszalam,ze jest jakis kurier,ktory przyjezdza z USA i pomaga w zalatwieniu wizy.Czy ktos wie cos na ten temat?

Mozesz napisac od kogo slyszalas o tym kurierze ;)

Najslynniejszy kurier Pan Nowak Jezioranski niestety juz nigdzie nie pojedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzw kurier tzn taka osoba co jest osobiscie w Ambasadzie i reczy za Ciebie ,TY jej oplacasz bilet i pobyt w Polsce(chyba o takie cos chodzi) 8)

Sama jestem ciekawa ,to nawet dalo mi nadzieje ,ale poczekamy ,moze ktos slyszal jeszcze o tym.Przeciez ludzie wyjezdzaja ,zalatwiaja wizy ,dostaja nawet na 10 lat .

Zaluje ,ze te forum dopiero teraz "odkrylam" ,moze dzis juz bym byla w Stanach :?: ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...