Skocz do zawartości

Ssn W Ds-160


pi3cho82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

5 lat temu byłem w USA w ramach programu Work and Travel i wówczas został mi przyznany numer Social Security. Obecnie chciałbym pojechać do USA w celach turystycznych (wiza B ). Jak się już pewnie domyślacie nie wiem gdzie jest karta Social Security i nie pamiętam numeru. Jednak wypełniając formularz DS-160 należy go podać chociaż jest dostępna opcja "Does not apply". Czy zaznaczając tą opcję mogę mieć problemy z uzyskaniem wizy oczywiście próbując wyjaśniając problem w ambasadzie? Dodam, że kontaktowałem się z Social Security Administration, gdzie skierowano mnie do najbliższej ambasady w kraju czyli w moim przypadku w Wawie. Z kolei w ambasadzie przekierowano mnie do Biura Świadczeń Federalnych twierdząc, że tylko tam mogę uzyskać pomoc. Jak do tej pory nie udało mi się dodzwonić (a można to robić jedynie między 9:30 a 12:00) a te połaczenia z "świetną" muzyczką w tle kosztowały mnie już "krocie" :(

Mogę mieć problem z uzyskaniem wizy B bez numeru SS?

Pozdrawiam

P.S.

Przepraszam w pośpiechu pisałem posta i nie zauważyłem, że są podobne tematy w innym dziale. Proszę o przeniesnienie postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...