Skocz do zawartości

Szczepienia


borutnia

Rekomendowane odpowiedzi

Wyznaczone miejsca to sa do badan lekarskich (wroclaw, krakow, warszawa)a szczepic sie mozesz gdzie chcesz tylko niech ci to gdzies do karty szczepien wpisza czy tez dadza zaswiadczenie o odbytym szczepieniu zeby przedstawic na badaniach.

A jak nie masz wymaganych szczepien a lekarz stwierdzi ze w twoim przypadku powinny byc wykonane to zaszczepi cie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo szczepien to radze zadzwonic do lekarza wczesniej i sie dowiedziec. Bo jezeli sie okaze ze nie masz dwoch szczepionek to moze byc problem bo nie mozna jednego dnia zaszczepic. Musi byc jakis okres odstepu, np. 6 tyg. Zadzwonilam do jedengo lekarza w w-wie powiedzialam ze mam tylko wydane zaswiadczenie od lekarza ktory badal mnie przed szczepieniem ze moge byc szczepiona (w szkole) on mi powiedzial ze musi byc podpisane ze bylo szczepienie, zadzwonilam do drugiego i powiedzial ze to wystarczy, bo to bylo obowiazkowe szczepienie i na pewno mialam szczepionke. Wiec wg. pierwszego lekarza nie mialabym dwoch szczepionek,(brakuje mi jeszcze MMR) ktorych nie mozna robic jednoczesnie. Wiec radze wczesniej zadzwonic i o wszystko sie wypytac, zeby nie bylo problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczace szczepien bo ma problem

poniewza jako dziecko mialm bardzo mal szczepien poniewaz dostalam uczulenia po jednej ze szczepionek i poniej zaden lekarz nie chcial mnie na nic zaszepic. :cry:

dopiero w szkole sredniej mialm jakies szepienia myslicie ze to wystarczy, bo moj organizm moze tego nie wytrzymac jabym mila byc szepiona na na kilka chorob naraz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym i szczepieniami to nie jest tak ze musisz dostac a jak ich nie bedziesz maila to koniec. Zalezy od lekarza i nie bedzie on szczepil nikogo kto ma jakies reakcje alergiczne na sile ( chyba ze jakis sadysta ).

Ja np nie dostalem szczepionki przeciwko zapaleniu watroby typu. Lekarz stwierdzil ze konieczne to nie jest. Ale zalecil sie zaszczepic w przyszlosci bo jak stwierdzil jest to wymagane szczepieni przy podejmowaniu pracy w usa ( nie wiem o co chodzi dokladnie moze kwestie ubezpieczenia).

A poza tym to dobrze by bylo wiedziec na co jest sie uczulonym, bo z tego co piszesz to wynika ze po prostu jako dzicko po jednym szczepieniu dostalas uczulenia ale nie wiesz dokaldnie od czego i dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie moze jak jest w Krakowie, bo wiecie tez niebardzo chce aby wyszly na jaw moje uczulenia i skutkem tego jest astma bo wtedy moge sie pozegnac z GC a mi na tym zalezy bo tu w polsce nie widze dla siebie i dla meza przyszlosci :cry: , mimo ze studiuje ksiegowosc a moj maz pracuje w branzy telekomunikacyjnej. mimo ze on pracuje a ja od kilku lat bujam sie od pracodawcy do pracodawcy z cv i guzik :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...