Skocz do zawartości

Odmowa Wizy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 22 lata. Około rok temu odmówiono mi wizy turystycznej. Wybierałem się do wujka, który jest 20 lat legalnie w USA. W tamtym okresie trzymała jedynie mnie praca. Teraz pracuję na dwóch stanowiskach, studiuję dwa kierunki zaocznie (rachunkowość i bezpieczeństwo wewnętrzne). Moja sytuacja życiowa bardzo się zmieniła. Tym razem chce się ze mną zabrać brat, który ma tu żonę i dziecko, więc myślę, że on nie nie będzie miał problemu z wizą. W NYC mam jeszcze dwóch braci ciotecznych, siostrę i ciocię. Czy tym razem mam wpisywać w formularzu, że jadę do kogoś innego? Jak mam to zrobić? Chciałem zatrzymkać się u wuja, ale jadę tam w prawdzie do całej rodziny. Chcemy się wybrać tam na około 2-3 tyg, na więcej nam praca tu w pl nie pozwoli. Czuję, że nie dostałem wizy, bo konsul zapytał mnie czym wujek się zajmuję. Odpowiedziałem mu na to pytanie. To pytanie było ostatnim jakie mi on zadał. Skłamałem nieświadomie nie wiedząc, że wujek zmienił swój zawód. Czy to mógł być powód odmowy wizy? Jak mam teraz podejść do tego? Co mogę zrobić by mieć większe szanse na dostanie wizy? Czy nie zaszkodzę swojemu bratu w dostaniu wizy? Czy mamy oddzielnie po nią jechać, czy razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...