Skocz do zawartości

Jazda Na Rolkach - Okolice Gdyni :)


Gość Piot3r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ciekawy temat jak na to forum :P Macie tam w ogóle gdzie jeździć w Gdyni? W Gdańsku jest autostrada rowerowa gdzie zawsze rolkarzy jest gdzieś tak z miliard, ale o Gdyni nic nie wiem (nie bywam). Niektórzy jeżdżą na takich dużych, odpowiednik panczenów - aż miło się patrzy na takich śmigaczy :) A na łyżwy też polecam. Dziewczyny lubią być zapraszane na łyżwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Gdyni byłam aż jeden raz...ale nie bardzo pamiętam bo to było na sylwestra :P A na rolkach to uwielbiam jeździć i może kiedyś przetestuje te trasy w trójmieście. W Szczecinie mamy coś na kształt "bulwaru nadrzecznego" ^_^ ale nie widziałam żeby ktoś jeździł na rolkach. Chyba tutaj są bardziej rowery popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu ostra dyskusja się rozwinęła pod moją nieobecność ;P. Więc... śmigać można wzdłuż bulwaru w Gdyni tak jak napisał Big :). Ja osobiście jeszcze nie mam takiego "skilla" żeby jeździć w Gdyni, więc śmigam po swoim osiedlu :). A jeśli chodzi o USA... to mam taką wizję że śmigam po Central Park'u. Ale raczej nie w tym roku. Trochę się pozmieniało u mnie i chyba nie jestem gotów na wyjazd w tym roku... Oczywiście to jest w planach i nastąpi ale ciężko mi powiedzieć na dzień dzisiejszy kiedy. Maja, zdaje się że przejeżdżałem przez Szczecin jak byłem w delegacji ;P. Ale jeszcze rolek nie miałem hehe. A na łyżwy na pewno się wybiorę zimą. Co roku mamy darmowe lodowisko w moim mieście. Wystarczy mieć swoje łyżwy bądź wypożyczyć u nich za grosze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...