Skocz do zawartości

Czy Po Odmowie Wizy Można Dowiedzieć Się Jaki Był Powód Odmowy?


Rekomendowane odpowiedzi

To jest właśnie powód. A dokładnie konsul z góry zakłada (tak mu każe field manual - polecam przeczytać) że aplikujący chce zostać w US na turystycznej po wyjeździe. Jeżeli nie znajdzie wystarczająco dużo powodów przeciwko temu, to odmawia. Proste...

Wszelkie zapytania dlaczego to zwykła strata czasu, wzbudzająca tylko i wyłącznie irytację pracowników ambasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie powód. A dokładnie konsul z góry zakłada (tak mu każe field manual - polecam przeczytać) że aplikujący chce zostać w US na turystycznej po wyjeździe. Jeżeli nie znajdzie wystarczająco dużo powodów przeciwko temu, to odmawia. Proste...

Wszelkie zapytania dlaczego to zwykła strata czasu, wzbudzająca tylko i wyłącznie irytację pracowników ambasady.

No tak ale z drugiej strony jakbym szedł po raz pierwszy po wize i bym był OK i dostałbym odmowe to chciałbym wiedzieć o co chodzi, czy np mój kolega ktorego chcialem odwiedzic jest nielegalnie a ja np do konca nie wiem czy jest legalnie czy nie bo mi nie mówi jaki jest jego status i to zaważyło, czy np jestem studentem i nie mam pracy czy co innego...

Bo czasem ktos może byc jak najbardziej OK i może zgłupiec i nie wiedzieć o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...