Skocz do zawartości

Air France - Chicago


PinoO7

Rekomendowane odpowiedzi

Odprawiałaś się na lotnisku w sposób że podeszlaś do takiej maszyny w stylu "Bankomat" i tam się odprawiłaś i wydrukowałaś karte pokładową ?? .Przepraszam że tak pytam szczegółowo ,ale niewiem gdzie mam się kierować na lotnisku bo czytałem że na lot Dublin - Usa nie odprawie się przez internet i teraz niewiem czy mam iść z moim numerem rezerwacji odrazu oddać bagaż czy iść wydrukować tą karte pokładową,a chce uniknąć problemów ponieważ nie mówie,aż tak dobrze po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie jestem pewna, czy to był konkretnie lot AA czy AirCanada, ale w jednym przypadku musiałam sobie podejść do takiego 'bankomatu' i sama wydrukować karty pokładowe, a za innym razem miałam wstępną rozmowę z jedną osobą z obsługi, a potem podchodziłam do drugiej, która drukowała mi bilety i odbierała bagaż, a z kolei Lufthansa pozwoliła mi się odprawić online... Spróbuj sie dowiedzieć na ich infolinii, bo co linia i lotnisko to inne zwyczaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...