Skocz do zawartości

Air France - Chicago


PinoO7

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi,lecz znalazłem również tani bilet do chicago z American air lines bez przesiadek DUBLIN-ChICAGO {obecnie mieszkam w Irlandii}jest może 60 euro droższy,lecz ten komfort że nigdzie się nie będe spieszył i martwił oraz odprawe przejde juz na lotnisku tutaj.

Czytałem w internecie że American Air lines to porażka,samoloty stare,jedzenie nie smaczne itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

O każdej linii w internecie przeczytasz że jest za przeproszeniem do dupy. W ekonomicznej zasadniczo wszędzie jedzenie nie nadaje się do jedzenia, więc o ile tylko dolecisz do miejsca przeznaczenia to się nie przejmuj...

Sam latam Skyteamem - Delta/KLM/AF bo mi najwygodniej, mam Silver Medallion w tej chwili i generalnie dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Leciał ktoś z was może Air france do Usa/Chicago ? znalazłem naprawde dobry bilet ,lecz mam godzine przesiadki w Paryżu i boje się o mój bagaż że nie pojedzie ze mną dalej...a,czytałem że czasem się im zdarzają takie przypadki że bagaż się "gubi".

Jak wrażenia z Air france ogólne ?

Pozdrawiam ; )

Ja lecialam 4 lata temu . Na przesiadke mialam 2 godz.. Gdyby nie facet z LOTu ktory odebral mnie bezposrednio z samolotu i przewiozl mnie do odprawy na samolot do Chicago to na pewno bym nie zdazyla . Jednak moje bagaze polecialy do Philadelphi bo chyba nie zdazyli ich przepakowac. 4 dni trwalo zanim je odzyskalam nie wspominajac o stresie ze zgloszeniem i pozniejszych telefonach do Air France a bylo ich kilka. Lotnisko w Paryzu jest duze tak ze wedlug mnie to minimum 3 godz real na przesiadke powinno byc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi,lecz znalazłem również tani bilet do chicago z American air lines bez przesiadek DUBLIN-ChICAGO {obecnie mieszkam w Irlandii}jest może 60 euro droższy,lecz ten komfort że nigdzie się nie będe spieszył i martwił oraz odprawe przejde juz na lotnisku tutaj.

Czytałem w internecie że American Air lines to porażka,samoloty stare,jedzenie nie smaczne itd.

Zdecydowanie nie polecam AA... To jest do te pory jedyna linia lotnicza, z której korzystałam, w której każdy pasażer nie posiadał własnego 'entertainment center', więc wszyscy byli zmuszeni do oglądania tego samego filmu na kilku głównych ekranach (zakończyliśmy na programie dokumentalnych o produkcie George Foreman lol), a jedzenie było niezbyt ciekawe (odgrzewana pizza). Problemy te nie były bardzo dokuczliwe, ale w porównaniu z AirCanada czy Lufthansa, to jednak zdecydowanie mniejszy komfort lotu, a przy 8 godzinach w powietrzu to się to bardzo odczuwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W AA są numerowane miejsca ?

Kazda sensowna linia lotnicza ma numerowane miejsca (Ryan czy Easy to sa linie lotnicze dla mnie tak btw jakbys sie ktos czepial). Jest wiele innych linii lotniczych ktore nie maja PTV - LOT czy Delta na 767-300ER latajacych US-Europa, czy Lufthansa na 747 o ile dobrze pamietam.

3h w Paryzu to dla ciezko niepelnosprawnych. Bierz takie polaczenie jakie Ci pasuje a nie sugeruj sie linia - bo rozne samoloty w ich flotach maja rozny standard wyposazenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że musiałam się odprawić na lotnisku, bo w związku, że miałam lot do USA, opcja odprawy online była niedostępna... I rzeczywiście na lotnisku (CDG, Paryż) mnie dość szczegółowo przepytali na okoliczność wylotu, jednak obsługa była dość niekompetenta, bo szukała po moim paszporcie wizy studieckiej francuskiej (studiowałam w Strasbourgu) i nie mogło do nich dotrzeć, że Unia i Schengen i już tego nie trzeba :P No ale ja może miałam pecha po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...