Skocz do zawartości

Air France - Chicago


PinoO7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Leciał ktoś z was może Air france do Usa/Chicago ? znalazłem naprawde dobry bilet ,lecz mam godzine przesiadki w Paryżu i boje się o mój bagaż że nie pojedzie ze mną dalej...a,czytałem że czasem się im zdarzają takie przypadki że bagaż się "gubi".

Jak wrażenia z Air france ogólne ?

Pozdrawiam ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Air France z całą pewnością jest jedną z lepszych linii lotniczych . Nie masz czego się obawiać . Jeśli gdzieś przeczytałeś ,że zgubili bagaż albo były opóźnienia to takie sytuacje zdarzają się w najlepszych liniach.Jeżeli np.bagaż zostanie zagubiony lub wsadzony do innego samolotu to jest to najczęściej błąd obsługi danego lotniska a nie linii lotniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Leciał ktoś z was może Air france do Usa/Chicago ? znalazłem naprawde dobry bilet ,lecz mam godzine przesiadki w Paryżu i boje się o mój bagaż że nie pojedzie ze mną dalej...a,czytałem że czasem się im zdarzają takie przypadki że bagaż się "gubi".

Jak wrażenia z Air france ogólne ?

Pozdrawiam ; )

A ile czasu masz na przesiadke w Paryzu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewazne czyj to blad, wazne, ze to sie zdaza - a godzina przy lotach interkontynentalnych, to malo czasu...

Oczywiście ,że to za mało czasu .Prawie zawsze przy lotach kontynentalnych zdarzają się opóźnienia .Często latam do Polski różnymi liniami i nigdy nie zdecydowałbym się na kupienie biletu mając tylko godzinę na przesiadkę .

Dwie godziny to minimum ,obojętne czy to będzie Air France czy jakakolwiek inna linia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu - Panowie frequent travellerzy - bez jaj. W Paryżu CDG przesiadałem się chyba z 50 razy, z przesiadkami pomiędzy 45 min a 1h30m - na samolot nie zdążyłem tylko raz, głównie dlatego że samolot z WAW był opóźniony (i to był jedyny raz kiedy mój bagaż nie doleciał). Teraz latam przez AMS bo uważam to za lepsze lotnisko, ale CDG daje radę i jak się doleci na czas to przez godzinę się zdąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...