Skocz do zawartości

Numer Potwiedzenia Ds-160 A Wiza K1


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

potrzebuje waszej pomocy, próbuje właśnie wypełnić dane potrzebne do ustalenia spotkania z konsulem, no i utknąłem ponieważ na podstronie dane osobowe jest komórka, która pyta o numer potwierdzenia DS-160, nie mam tego numeru więc co z tym zrobić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz go sobie sam wydrukować. Pobrać go możesz tutaj: http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-paymentinfo.asp. Wybierz właściwą wysokość opłaty (czyli $240, chyba że zdążyło się zmienić), Z wydrukowanym dokumentem idziesz do Banku Pocztowego i tam dokonujesz wpłaty w PLN (nie zapomnij wziąć dowodu osobistego). Dostajesz potwierdzenie z numerem referencyjnym, który następnego dnia roboczego po 12 podajesz przy umawianiu się na wizytę przez call center lub wpiszujesz samodzielnie na stronie w wyznaczonym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładam nowego tematu, bo ten jest związany z umówieniem rozmowy z konsulem, także chciałbym dołączyć ostatnie pytanie...

Na rozmowę chciałbym się udać z ze swoją mamą która aplikuje o wizę B2, czy w związku z tym, aby nasze rozmowy z konsulem były w tym samym dniu, muszę wypełnić zakładkę ADD DEPENDENT na http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/ ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie panikowałem, umówiłem bez problemu przez stronę, najpierw termin dla siebie na pojutrze !!! a później dla mojej mamy na tę samą godzinę !!! Także super !!

Zastanawia mnie tylko jedno w momencie gdy ustalałem termin dla siebie, musiałem wybrać typ wizy "Resident i Non-resident" wybrałem non-resident bo uzanłem że chodzi o mój status, który taki właśnie jest. Nie wiem tylko czy to o to chodziło ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

potrzebuje waszej pomocy, próbuje właśnie wypełnić dane potrzebne do ustalenia spotkania z konsulem, no i utknąłem ponieważ na podstronie dane osobowe jest komórka, która pyta o numer potwierdzenia DS-160, nie mam tego numeru więc co z tym zrobić ??

Poradziles juz sobie z tematem ? Zadzwon do ambasady oni ci podadza numer potwierdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...