Jump to content

Wyjazd Rodzinny


Recommended Posts

Witam, planuję jechać z moją partnerką i wspólnym synem (22 letnim) do Stanów. Nie jesteśmy jednak małżeństwem i czy mimo to możemy we trójkę wypełnić podanie jako family application i wspólnie umówić się na rozmowę z konsulem? Mam też jeszcze jedno pytanie. Otóż jedno z nas ma bardzo dobrze płatną posadę i drugie w związku z tym może sobie pozwolić na pracę jedynie na pół etatu i zajmowanie się domem więc czy brak formalnego związku małżeńskiego między nami wpływa jakoś negatywnie szansę otrzymania wizy przez tą osobę zajmującą się domem? Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

nex od tego zacznijcie czy mozecie wspolnie zlozyc taki wniosek jako rodzina,,to w Kanadzie jest takie cos ok ale tutaj...dowiedz sie dobrze

Teraz masz darmowa infolinie i tam powinni Ci to wyjasnic,powiedziec ,

Powinna taka osoba powiedziec,napisac ze zjamuje sie domem i takie cos przechodzi na rozmowie .wychodza takie osoby z wizami w reku :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedź, dziś lub jutro postaram się zadzwonić. Swoją drogą trochę to dziwne byłoby gdyby osoby żyjące ze sobą prawie ćwierć wieku traktowało się w tym wypadku gorzej niż małżeństwo od razu po ślubie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...