Skocz do zawartości

bilet one way to Denver, help!


Rekomendowane odpowiedzi

albo Frankfurt,

jak narazie widz ejakie skosmiczne ceny? czy robie cos zle czy to tak kosztuje ???ludzie fruwaja w obie strony od 2000zl

a ja widze one way za 6000zl np lot, czy pozny termin rezerwacji

az taki ma wplyw na cene?

dzieki z apomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-2 dni przed wylotem jest dobrze kupowac bilety, bo sa znacznie tansze. niestety jest jeden minus- trzeba sie umiec szybko pakowac ;)

nieprawda!!! to, ze ktos dostal na dzien przed wylotem tani bilet, to CZYSTY PRZYPADEK!!! nie polecam starania sie o bilet na popularne trasy, w sezonie, na tak krotko przed wylotem - chyba, ze ktos chce uslyszec cene np 15 000 PLN za klase ekonomiczna pelnoplatna albo juz nawet jej nie bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzikei wszystkim za pomoc,

na szczescie ju z sobie poradzilem.znajomy ze stanow zalatwil mi

"buddy pass" (koszt ok $400) w Delta Airlines.

jest to bilet otwarty, bez daty wylotu, bez miejca wylotu ani przylotu.

po prostu zglaszasz sie na lotnisko i mowisz ze lecisz na buddy pass i gdzie chcesz leciec. jezeli na pokladzie sa wolne miejsca przed wylotem wchodzisz na poklad i lecisz.

(mniej wiecej tak to dziala)

jak sie ubiore w klrawat to i na business class sie mozna wbic.

(oczywisxcie w sezonie i na popularnych trasach to moze potrwac, ale znajomy mowi ze nigdy nie czekal dluzej niz kilka godz.)

pozdrawiam

Groh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie istnieje cos takiego jak Last Minute??

Dziwne bo ja tak bilety kupuje i wychodzi taniej niz normalnie.

w "normalnych" liniach nie ma czegos takiego jak last minute. w normalnych liniach jest wlasnie odwrotnie - im pozniej tym drozej.

last minute jest jedynie na linie czarterowe i ewentualnie u przewoznikow czarterowych, ktorzy lataja jak rejsowi - np polaczenia do usa, kanady, azji, afryki itd linii condor/thomas cook itd - dlatego w niemczech czy we francji mozna zobaczyc takie oferty "last minute" na przeloty np do usa...

kiedys LOT mial cos w rodzaju last minute, ale to wiele lat temu - jeszcze za komuny - moj ojciec tak czasem latal w ten sposob ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, jak chcesz.

Ja i tak kupuje bilety dzien przed wylotem i sa tansze. Nawet pani w STA TRAVEL zapewniala mnie, ze ceny sa nizsze albo na dlugo przed odlotem, albo wlasnie tak 1-2 dni przed.

Jak ty znajdujesz tansze bilety kupujac "normalnie" to dorze

i kazdy ma co lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...