Skocz do zawartości

Uważajcie Na Ccusa!


radklx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

do Besi

dlaczego nie pojechalals z biurem http://www.campamerica.pl/ to renomowana firma a ty wybralas jakies uboczne biuro na ktore narzeka coraz wiecej osob

do radklx

W tym roku uczestniczylem w WaT na Alasce i jestem zachwycony podobnie jak reszta meksykanow chinczykow ukraincow i rosjan. Ja nie jechalem z CCUSA bo nic nie wiem o tym biurze sa inne lepsze. O jaka prace na wodzie chodzi ?? Praca w przetworniach miala byc zabroniona w tym roku ale dopiero pod koniec marca Departament Stanu wlaczyl zielone swiatlo dla studentow a ja aplikowlaem w ostatni dzien marca i sie zalapalem sezon byl doskonaly pracy bylo az za duzo. Byles kiedys na WaT ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

od lat jeżdżę z CCUSA najpierw na campa potem na w&t i nigdy nie miałem takich sytuacji o jakich piszesz. na początku porównywałem umowy i oferty różnych firm i ich umowa jest najbardziej konkretna, ale trzeba znać angielski, żeby ją zrozumieć i dobrze przeczytać. CCUSA znam więc od lat i mogę spokojnie polecić, a jeżeli ktoś chce się dorobić na stanach to sory, nie te czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te komentarze tutaj są po prostu śmieszne

1 skoro ktoś wrzuca na wszystkie firmy - jedź sobie do USA sam, po co korzystasz z pośredników, można jechać samemu tylko trzeba ogarnąć papiery, prosta sprawa

2 każde biuro to firma, więc zarabia na studentach, tak jest - po to są telefony aby porównać ceny i podzwonić, ja tak robiłem i wybrałem takie które było najtańsze - otwarcie powiem że ccusa

3 kokosy zarabia się mając 2 etaty i nie w parku, tylko jak sam se ogarniasz robotę, chcesz kasę - jedź do NYC jako kelnerka na rooftopy, gdzie drink jest po 70 USD z czego masz wliczony service 20 dla ciebie, jedx na alaskę, idź do pracy w IT w usa na J1 - tak, można, za pracę jako it dostajesz 25-35 usd/h TYLKO TRZEBA ZNAĆ JEŻYK a umówmy się Polacy mówią słabo a chcę pracę Z KLIENTAMI I Z TIPAMI

4 umowa - umowe się czyta przed pospisanie, a nie pospisuje i czyta pół roku później jak coś jest nie tak

tak se możemy gadu gadu - TRZEBA PYTAĆ TYCH CO BYLI a nie tych co nie pojechali z powodu jakiegoś tam, tylko ten kto byłwie jak jest - ja pracowałem ze znajomymi w dorneyu i to były najlepsze wakacje i szkoła życia jaką miałem, dziś jak mam mieszkanie i rodzinę i etat nie mgoę sobie jechać jako student juiż a Wy możecie, więc to róbcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a o jakich pytasz workowych czy campowych? Ja byłam na workowych, były zapisy wcześniej do konkretnego pracodawcy, wchodziło się na godziny w małych grupkach. Opłaca się więc w sumie aplikować wcześnie do programu - ja byłam tak mniej więcej w środku, więc jeszcze było sporo pozycji, które mnie interesowały. Z pracodawcami można było sporo rzeczy wynegocjować np. własnie pozycję i daty, w których się pracowało. ogólnie naprawdę ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...