Skocz do zawartości

Uważajcie Na Ccusa!


radklx

Rekomendowane odpowiedzi

ja też workowe: te targi to pic, jak zapiszą ciebie na targi to masz już robotę, tam się tylkk podpisuje kontrakty i jeśli chcesz inną roborę to mówisz im to na targach, ważne są daty - moja rada: nie wrabiaj się w kończenie pracy 15 września bo nie ma roboty, mów że 2 września - labour day i koniec, potem nie ma pracy w tygodniu i jest nudno, ludzi nie ma - kicha, oczywiście ambasador ccusa powie ci że masz wtedy jechać na 3 miesiące ale to nie prawda - ja gadałem z ann jones z dorneya i ona jest do przegadania, wkręcasz jej coś i to łyka i jest tak jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

procedura targi ccusa - ja byłem w 2009, moi znajomi 2011 i 2012:

1 rozmowa kwalifikacyjna - mówisz reprezentantowi do jakiego pracodawcy masz być zapisany, lepiej wskazac to od razu niż potem mailowo

2 rozmawiasz z nim o pracy w konkretnym miejscu, parku, o pozcjach rpacy które są tam w tym parku, nie o innych alb onie o takich co ty se chcesz pracowac, mówisz o tym co oferuje dany park

3 po rozmowie jesteś zapisanyt do parku i jedziesz na targi, wcześniej weź od reprezentant namiary na inne osoby które jadę z twojego regionu, poznasz je wcześniej, ale tak i tak na targach poznaje się ludzi w kuluarach, więc chill - nawet jak jedziesz sam, z Gda na pewno na targach są zawsze osoby

4 targi - wchodzi, potwierdzają że jesteś, o podanej godzinie wchodzi, wchodzicie w grupie osób - poznaj tą grupę wcześniej, pogadajcie se o tym co chcecie tam robic

5 wchodzi do sali i stołu z pracodawcą i on zaczyna, gada pierdoły o parku, historia itp itd - udajesz że słuchasz i potem przechodzi do sedna, najczęśniej opisuje pozycje pracy i pyta się po kolei którą chcesz i powiedz coś o sobie, więc to ty decydujesz jaką pozycję pracyt bierzesz, CHYBA ŻE twój język jest słaby, wtedy przyjmujesz to co wskazuje pracodawca bo jak widzi że mówisz słabo to dobiera ci pozycje która jego zdaniem jest dla ciebie dobra

6 podpisujesz kontrakt, ogatniasz kto jedzie w tych samych datach co ty aby razem lecieć z Polski, po co masz lecieć sam jak możesz z kimś;]

7 od razu kup se bilet, serio, im wczęśniej tym taniej

pytania - wal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...