Skocz do zawartości

Nowe Zasady Obywatelstwa Kanadyjskiego


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Polsko-chinczycy trzesa portami bo bedzie trzeba zdac egzamin jezykowy?

krótkie wyjaśnienie: egzaminy te są… po prostu trudne. Bardzo trudne

I to pisze agent emigracyjny? Jak IETLS jest dla niej "bardzo trudny" to powinna smazyc burgery w Macu czy A&W a nie zajmowac sie sprawami emigracyjnymi

I znowu wyszlo ze Polacy to gamonie i nieuki, mieszkac w jakims kraju na tyle dlugo zeby moc ubiegac sie o obywatelstwo i nie mowic jego jezykiem?

Parodia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy sa glupi i do tego sie nienawidze wzajemnie, jak chinczyk sciagnie innego chinczyka to ten pozniej pracuje w jego sklepie bo raz ze ma dlug wdziecznosci, a dwa ze slowa po angielsku nie mowi, jest w nowej rzeczywistosci ktorej sie boi wiec nie ma zadnego wyboru. W ten sposob potrafia zdominowac pol rynku nie potrafiac sklecic nawet zdania prowidlowo po angielsku

Natomiast przy dominacji Polakow np w Irlandii czy Islandii nie powstala nawet jednak porzadna Polska firma ktora cokolwiek znaczylaby na rynku, kazdy orze jak moze i nie wspolracuje z nikim. Jedyne co potrafia zakladac to te zalosne "Polskie sklepy"

Jak dla mnie Chinczycy sa sprytni (bo nie powiem ze madrzy), natomiast Polacy sa glupi wlasnie dlatego

Ale chetnie bym zobaczyl jakby to sie ukrocilo, mi tam mniejszosci etniczne nie przeszkadzaja, przeszkadza mi to ze nie chca sie asymilowac ze spoleczenstwem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...