Skocz do zawartości

dentysta w USA


jadzia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Ogolnie lekarze (wszyscy) i adwokaci to legalni zlodzieje w usa. W wolnym tlumaczeniu, ze jak pojdziesz do ktoregos z nich to zaplacisz duuuuzo $$$.

No ale fakty, tak sie sklada ze pare dni temu bylem u dentysty. Jestem z wojewodztwa szikagowskiego, i wszystko co pisze odnosci sie to tego wojewodztwa, szczegolnie ceny. Ale w NYC to pewno trzeba to pomnozyc x2.

Tak wiec, jak nie masz ubezpieczenia to zaplacisz sporo.

Czyszczenie zebow (z kamienia) kosztuje $800

Usuniecie zeba $130

Naprawa zeba $75-$600

Z ubezpieczeniem placisz 0-30% normalnej ceny.

Spedzenie jednego dnia w szpitalu $3000-6000

Jeszcze jakies ceny kogos interesuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat dosc stary -ale sie podepne. Mam dylemat czy zakladac aparat stały(ortodontyczny ) u syna (duza wada trzeba zrobic to w miare szybko)-jeszcze w Polsce? Emigrujemy i wyjazd przewiduje za max 6 miesiecy. Leczenie trwa min 1,5 roku wiec albo ktos w stanach musialby kontynuowac leczenie lub latanie do Polski na kontrole-(co miesiac-troche bez sensu). Czy ktos sie orientuje jak to jest z cenami takiej imprezy w Usa (u dobrego fachowca i jak na tego dobrego trafic?-bede w Colorado). syn ma 14 lat . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoja prosbe. Czy ktos orientuje sie w cenach uslug ortodontycznych w stanach (chodzi mi o leczenie aparatem stalym tylozgryzu). W znalezionych cennikach w sieci niestety nie ma takich uslug -sa tylko podstawowe- usuniecie zeba, plomba itp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kilka miesiecy temu zabralam sie za prostowanie zabkow na dolnej szczece. jeszcze w podstwawowce wyrwali mi szostke na dole i przez te nascie lat wszystko sie poprzesuwalo :)

Szyna na dole i czesciowo na gorze plus kontrole tak srednio raz na miesiac, moze sie wyrobie w ciagu 12 miesiecy.

Koszt $4 000 z tego ubezpieczenie dentystyczne z pracy (metlife - podobno ma nalepszy limit) powinno pokryc $2 000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...