Skocz do zawartości

Gc A Wiza Nieimigracyjna


girl888

Rekomendowane odpowiedzi

nie wysłałam a chodzi mi o to ze np jakbym chciała za np 2 miesaice aplikowac na promese wizowa a wczesniej bym aplikowała na loterie to czy to im sie nie wyda dziwne? na stronie znalazłam info

Na pewno konsul ma dostęp do informacji o naszym udziale w loterii wizowej i jest to jednym z czynników, które bierze on pod uwagę. Dodatkowo konsul nie ma obowiązku tłumaczyć się dlaczego odmówił promesy dlatego ludzie, którzy odchodzą z kwitkiem mogą nie poznać faktycznej przyczyny odmowy.

Zródłó:http://loteria-wizowa.pl/czy-udzial-w-loterii-wizowej-moze-miec-wplyw-na-przyznanie-wizy-turystycznej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy ma duzyy wplyw

jak sadzisz?pomysl troche nad tym,zastanow sie i sama wyciagnij wnioski

ja wiem jedno i tego sie bede trzymac ale Ty mozesz miec inne wnioski i ...

nie ma prostego i latwego przelozenia ze ma wplyw tyle Ci moge podpowiedziec

zapytaj sie ludzi co nie brali udzialu w loterii dlaczego nie maja wizy ...

zrobisz jak bedziesz uwazala ale pomysl troche nad tym,zastanow sie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie dajmy się zwariować... Jeśli by miało to priorytetowy wpływ na przyznanie wiz turystycznych to automatycznie kilkadziesiąt tysięcy Polaków zamykałoby sobie drogę do USA. To nie ma sensu... Jeśli ktoś budzi wątpliwości co do tego, ze powróci i konsul widzi, że jeszcze ta osoba bierze udział w loterii, to wtedy może mieć to wpływ. A jeśli ktoś czarno na białym wykazuje, że wróci i ma do czego wracać to dlaczego ma to mieć wpływ?

Przykład, moja sytuacja- akurat wybieram się latem do USA na wizie J-1 (o tej też jest mowa w przytoczonym artykule). Biorę udział w loterii. 3 razy już byłem w USA na J-1, nie narozrabiałem, wróciłem w deklarowanym wcześniej czasie. Jestem studentem, studia kończę mniej więcej w połowie 2014 roku. Nie mam rodziny w USA. Mam do czego wrócić w 2013 roku, ale w 2014 roku, kiedy chciałbym otrzymać GC, skończę studia i mogę wyruszać w świat (min. dlatego nie brałem udziału w poprzedniej loterii- w razie wylosowania, musiałbym przerwać studia, na których mi zależy). Dajcie mi jeden konkretny, powód dla którego konsul mógłby mi odmówić przyznania wizy na najbliższe wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...