Skocz do zawartości

Rubryki We Wniosku


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki,

ja na pewno będę się stresował :( oby nie pomyślał, że coś knuję. Napiszę jaki był finał ;)

Ile wcześniej mam przyjść na wyznaczoną rozmowę żeby przejść przez to wszystko, odciski itp. ?

A i tam w podaniu było takie pytanie o język jakim mówię, to jeśli napisałem też inne, które się uczę to źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcieli od Ciebie jakieś zaświadczenia? idę jutro rano na konwersacje...

Uwaga: Po przyznaniu wizy paszport będzie można odebrać w punkcie odbioru dokumentów TNT. Usługa ta nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Jednakże TNT będzie przechowywało Państwa paszport tylko przez 9 dni kalendarzowych licząc od dnia, w którym otrzymacie Państwo potwierdzenie, że paszport jest gotowy do odbioru w punkcie odbioru dokumentów. Nieodebranie paszportu w oznaczonym czasie może spowodować opóźnienie w otrzymaniu przez Państwa paszportu.

Opcje śledzenia przesyłki paszportu

Dostępnych jest kilka opcji śledzenia przesyłki.

E-mail: Proszę wysłać wiadomość e-mail na adres passportstatus@ustraveldocs.com, w temacie i/lub treści podając prawidłowy numer paszportu, dokładnie taki jak przy umawianiu spotkania. Proszę nie wprowadzać dodatkowego tekstu. Otrzymają Państwo automatyczną wiadomość zwrotną o statusie przesyłki.

Online: Zlokalizowanie paszportu przez internet jest możliwe tutaj.

Czat i telefon: Można zlokalizować paszport za pośrednictwem telefonicznego biura obsługi klienta poprzez czat lub telefon. Dane kontaktowe do telefonicznego biura obsługi klienta oraz pełny opis

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne/jak-ubiega-si-o-wiz.html#krok_9 to z tej strony dane

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne/jak-ubiega-si-o-wiz.html#krok_9 to z tej strony dane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki!! Nic nie chciał, przy oddawaniu wcześniej odcisków pani kazała dać jakieś potwierdzenie że będę chodził do szkoły tam jakiejś i włożyła ją do paszportu i dałem to konsulowi. Pytał tylko gdzie chodzę do szkoły, co zamierzam studiować, w jakich krajach byłem, jak będę finansował podróż i gdzie rodzice pracują a i czy ktoś z rodziny był już w usa, chyba tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...