Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

 

29 minut temu, solleone napisał:

Znalazłam taki post w tym temacie i czy dobrze rozumiem, że szczepionki mogą wygasnąć?

 

Badania lekarskie do wizy wazne sa przez 1 rok. Potem wygasaja.

Np. Zrobisz badania lekarskie na dwa tygodnie przed rozmowa w Ambasadzie, jest ok. Potem po przylocie do Stanow masz te 90 dni na slub. Po slubie powinno sie wyslac AoS, w sklad ktorego wchodza te twoje badania lekarskie. Generalnie zaleca sie zrobic to jak najwczesniej, zanim twoje badania wygasna. Nawet jak wygasna w czasie twojej procedury AoS, to USCIS bedzie wysylac ci RFE po nowe badania. A te oczywiscie znowu kosztuja w USA. :)

Ja mialam zrobione wszystkie szczepionki w Wawie, w USA jeszcze mi bojdaze ze dwie zrobili.

(Szczepionki nie "wygasaja" ale niektore musi sie powtarzac po jakims czasie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pozno wysylalam AoS i moje badania wygasly. Wiec robilam wszystko od nowa i mimo iz mialam ten papierek od lekarza z Wawy ze szczepionkami to i tak robili mi nowe.

Pamietaj tez, ze TEORETYCZNIE do wizy K1 szczepionki nie sa wymagane (ale urzad imigracyjne i ambasada polecaja je jednak robic, na wszelki wypadek). Do AoS sa juz obowiazkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...