Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie ze sama ceremonia bez rejestrowania sie w USC moze byc bo o tym wiecie wy no i goscie. To tak jak isc gdzies po cos w rodzaju blogoslawiansta. Ale jak pisala wczesniej Roealka bywalo I tak ze odrzucano petycje K1 bo slub sie juz odbyl. Ja osobiscie tez chcialam miec moja rodzine i przyjaciol na slubie ale ten jaki my mielismy byl uroczy ( zdjecia ponad 500$) zas na piata rocznice planuje zrobic pozadne wedding z czyms co sie tutaj robi a mianowicie odnowienie przysiegi malzenskiej. Tyle ze zrobie to w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak sie upra to nawet za "ceremonie" czy "przyjecie slubne" odrzuca ci wize. Zawsze masz to ryzyko.

Mnie tez bolalo, ze moi rodzice nie beda na moim slubie. Mogli za to chociaz obejrzec caly na zywo przez Skype. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, margherita_s napisał:

Przestraszyliście mnie nie na żarty. Do tej pory myślałam, że wzięcie ślubu kościelnego w PL, a potem wyjazd do USA na K1 i wzięcie ślubu cywilnego tam nie będzie żadnym problemem. Tak zrobiła rok temu moja znajoma.My bierzemy ślub w PL w sierpniu przyszłego roku, petycję o K1 wysyłamy w grudniu b.r., i plan był taki, że po ślubie lecimy do USA i tam bierzemy ślub cywilny. Czy to naprawdę taki zły pomysł? Czy lepiej zataić fakt wzięcia ślubu kościelnego w PL?

Bardzo zly. A ceremony brzmi jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...