Skocz do zawartości

Studia W Toronto


alfred16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poważnie zastanawiam się nad studiowaniem w Toronto. Mam tam sporą część rodziny która mnie do tego namawia. Jest ktoś kto się orientuje w tych sprawach? poleciłby jakiś Uniwersytet? co jeśli chodzi o koszty? czy trudno jest się dostać? czy nasza polska matura cokolwiek dla nich znaczy? o potrzebie napisania egzaminu dotyczącego znajomości jezyka wiem. Prosze o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Wpisz w google toronto university. Zobacz, jakie są. Sprawdź opinie na ich temat i wejdź na ich strony. Zobacz czy są tam dziedziny, które Cię interesują. Znajdź na stronie wymagania jakie są aby aplikować i jakie są ceny studiów - to wszystko na pewno tam jest. I zdejmij ten zielony kolor!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poważnie zastanawiam się nad studiowaniem w Toronto. Mam tam sporą część rodziny która mnie do tego namawia. Jest ktoś kto się orientuje w tych sprawach? poleciłby jakiś Uniwersytet? co jeśli chodzi o koszty? czy trudno jest się dostać? czy nasza polska matura cokolwiek dla nich znaczy? o potrzebie napisania egzaminu dotyczącego znajomości jezyka wiem. Prosze o pomoc :)

Jesli masz tam sporo rodziny to dlaczego jeszcze nie zadales tejze rodzinie takiego pytania.

Oni powinni wiedziec lepiej chociazby dlategoze maja dostep do lokalnych informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o koszty to na mojej głowie są tylko koszty uczelni którą wybiorę. Od razu pytam czy jest możliwość uzyskania kredytu studenckiego w Kanadzie? podobnego do tego w UK?

Jeżeli nie jestes obywatelem kanady ani USA ro raczej szanse są marne, podobnie ze styoendiami które w dużej części sa oferowane dla citizens.

Takich warunków jak w Uk nie dostaniesz napewno dodatkowo pewnie czesne dla oversea's jest znacznie większe...

Popatrz najpierw czy bedziesz sobie mógł definitywnie pozwolic finansowo a później poszukaj szkoły, najlepsza szkoła to University od Toronto oczywiscie ale trudno sie dostać...reszty szkół nie kojarze ale pewnie tez są przyzwoite, obok toronto jest jeszcze chyba University of Waterloo i tam czesne może być znacznie mniejsze, universytet jest znany z dobrej renomy jesli chodzi o nauki ścisłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...