Skocz do zawartości

Opuszczenie Usa Prywatnym Samolotem A Kwestia I-94


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jestem w USA studentka z wazna wiza F-1. W grudniu wybieram sie na wakacje na Bahamy, ale lece tam prywatnym samolotem(czego nigdy wczesniej nie robilam) i stad nie wiem jak rozwiazac sprawe oddania I-94. Nie jestem pewna kto jest za to odpowiedzialny, a chce miec pewnosc, ze bedzie to zarejestrowane gdyz nie chce miec problemow z powrotem. Jesli ktos sie orientuje, to bede bardzo wdzieczna za informacje.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakoś odbywa się kontrola paszportowa, nawet jak lecisz prywatnym samolotem. Tam oddaj form. Poza tym jeśli jesteś na F-1 i lecisz tylko na wakacje, to nawet jeśli nie odnotują twojego wylotu to przez to nie będzie w papierach że przesiedziałaś wizę i nie powinno być problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz. Wize mam wazna do 2015, wiec nie martwi mnie jej przesiedzenie. Chce sie tylko upewnic, ze ktos ta forme zabierze, wylot bedzie odnotowany i podczas powrotu z wakacji, urzednik imigracyjny nie bedzie sie czepial o brak informacji o moim wyjezdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...