Skocz do zawartości

W&t 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Moja koleżanka i ja chciałybyśmy znaleźć prace w Las Vegas. To nie będzie nasz pierwszy wyjazd, w tym roku pracowałam razem z koleżanką na Cape Cod w „Roch Bros”.

W tym roku zwiedziłyśmy wschodnią część USA, a w następnym marzy nam sie zachodnia. Jesteśmy w 100% zdecydowane na wyjazd.

Czy ktoś z polski wybiera się do pracy na W&T'a 2013 do Las Vegas? Czy ktoś z was pracował w LV wcześniej, jeśli tak to przez jakie biuro, czy szukaliście sobie sami pracy czy mieliście kontrakt załatwiony przez biuro?

Z góry dzięki za pomoc J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Nie chciałem zakładać nowego tematu na jedno pytanie, a więc: na worka lepiej zrobić road trip po całym USA, czy jeden rok zachód, a drugi wschód? Na zachodzie zależałoby mi na SF i parkach narodowych, na wschodzie na całym wybrzeżu + Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczne rozterki przed pierwszym tripem i zdecydowanie moge powiedzieć,że 2 wybrzeża podczas jednego wypadu to przegięcie i strata czasu na przemieszczanie się. jedno wybrzeże można spokojnie przez 6 miesiecy zwiedzać.

ale prosze już bez off topu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...