Skocz do zawartości

Tłumaczenie Prawa Jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, nie do końca rozumiem, po pojeżdżeniu na permicie nie musiałabyś podchodzić do egzaminu? A tak dali Ci wybór - albo permit, albo egzamin i prawko?

Skąd mogę wziąć te pytanka, jeżeli mogę spytać :) Oczywiście, chodzi mi o wykupienie online, ale jeżeli masz możliwość odstąpić, to ja chętnie ;)

Hmm, czy jako imigrantki, nie sprawdzali cię przez jakąś ichnią centralną bazę danych? Słyszałem, że to strasznie wydłuża czas wystawienia prawka u nas. Po jakim czasie dostałaś plastik? I czy jazda była trudna? :)

Tak, spotkałem się z tym linkiem wcześniej już na forum, chyba też w Twoim poście. Wielkie dzięki, chyba zamówię u nich to tłumaczenie.

Pozdrawiam!

Napisze ci wszystko na PRIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko poszlo - wyslalem priority mail aplikacje w poniedzialek, w srode odebrali i wyslali, dzisiaj (piatek) juz czekala na mnie ksiazeczka i plastik w skrzynce. Mam nadzieje, ze to przejdzie w BMV! Dzieki jeszcze raz tinki!

No to sie ciesze! Mam nadzieje, ze poinformujesz , jak poszlo w BMV ! Nie zapomnij zabrac tez polskiego prawa jazdy. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie ciesze! Mam nadzieje, ze poinformujesz , jak poszlo w BMV ! Nie zapomnij zabrac tez polskiego prawa jazdy. Trzymam kciuki!

Nie omieszkam wspomnieć! Prawko polskie mam w portfelu, więc się z nim nie rozstaję. Brakuje mi jedynie numeru SSN - spróbuję złożyć SS-5 w poniedziałek, może już będę w bazie danych :) Jak dobrze pójdzie, to może do końca tygodnia będę miał z czym do BMV się wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...